Допомога силам АТО

Тумби та підставки для телевізорів

Ласкаво просимо до каталогу тумб та підставок для телевізорів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Dom5.ua, Eldorado.com.ua, 1palladium.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на тумби та підставки для телевізорів від таких відомих виробників, як Soundations, LOGAN або Brateck.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу тумб та підставок для телевізорів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити тумби та підставки для телевізорів за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані тумби та підставки для телевізорів за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на тумби та підставки для телевізорів за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

ITech FS01G

0 голосів
Середня ціна: 6 955 грн.

ITech L502-W

0 голосів
Середня ціна: 3 028 грн.

ITech T1030T

0 голосів
Середня ціна: 3 613 грн.

Держатель для монитора Bambi MP0001-01

0 голосів
Середня ціна: 1 271 грн.

Параметры: Производитель  Bambi Тип Аксессуары Тип аксессуаров Держатель для монитора Артикул Bambi MP0001-01 Упаковка Коробка Дополнительные характеристики Для lcd/led мониторов от 13 дюймов до 27 дюймов Цвет Чёрно-белый Предназначение Для...

Universe3 - Фиксированный кронштейн, диагональ: 32" - 55"

0 голосів
Середня ціна: 260 грн.

Universe3 - Фиксированный кронштейн, диагональ: 32" - 55"

Де купити?

Protovar.com.ua
689 грн.

Barkan LCD Mount 30C.B

0 голосів
Середня ціна: 689 грн.

Кронштейн для настенного крепления LCD-телевизора; Фиксированное положение; Макимальная диагональ: 56"/142см.; Максимальная нагрузка: 30 кг.; Цвет: черный,

KSL PS1

0 голосів
Середня ціна: 3 296 грн.

KSL WM4P

0 голосів
Середня ціна: 1 479 грн.

Brateck PRB-2S

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

NORSTONE Epur 3 Satin

0 голосів
Середня ціна: 8 928 грн.

ТВ тумба Norstone Epur 3 Satin. Максимальная нагрузка на верхнюю полку 80 кг. Максимальная нагрузка на внутренние полки 30 кг. Высота между полками: А: 252 мм, В: 242 мм. Размеры (ВхШхГ): 586 х 1100 х 400 мм. Вес: 33,7 кг. Гарантия от производителя.