Допомога силам АТО

Інше

Вітаємо вас у каталозі іншого!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mysun.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на інше від таких відомих виробників, як Heitmann Felle.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу іншого та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити інше за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані інше за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на інше за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

706301-233-63 Обувь для воды I Play -Pink-Размер 7

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Произвоитель: I Play (США) Размер: Размер 7 Материал: Неопрен

706301-233-64 Обувь для воды I Play -Pink-Размер 8

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Произвоитель: I Play (США) Размер: Размер 8 Материал: Неопрен

706301-620-65 Обувь для воды I Play -Royal Blue-Размер 9

0 голосів
Середня ціна: 599 грн.

Произвоитель: I Play (США) Размер: Размер 9 Материал: Неопрен