Допомога силам АТО

Набори для авторалі

Раді вітати вас в каталозі наборів для авторалі!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Mysun.com.ua, Bt-baby.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на набори для авторалі від таких популярних виробників, як Lanard, Fisher Price або BBURAGO.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу наборів для авторалі та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити набори для авторалі за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані набори для авторалі за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на набори для авторалі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Janod Гонки (J08554)

0 голосів
Середня ціна: 1 799 грн.

Де купити?

Платошка
861 грн.

BBURAGO Гараж (2 уровня, 1 машинка)(18-30039)

0 голосів
Середня ціна: 861 грн.

С новым комплектом от ТМ Bburago ребенок сможет не только развлекаться с машинками, но и расширять свои знания. Для регулировки внутреннего движения паркинг оснащен специальной разметкой, макетами светофоров и шлагбаумами. Гараж, также, укомплектован игрушечной мойкой для автомобилей, мастерской...

Janod Цирк (J08521)

0 голосів
Середня ціна: 2 999 грн.

Де купити?

Платошка
1 138 грн.

BBURAGO Игровой набор - ПАРКИНГ (3 уровня, 2 машинки 1:43) (18-30361)

0 голосів
Середня ціна: 1 138 грн.

Игровой набор «Паркинг»(3 уровня, 2 машинки) (Bburago 18-30361) – это отличный подарок для всех маленьких автолюбителей. Высокая детализация и разнообразные элементы набора помогут ребенку развить фантазию и придумать множество увлекательных сюжетов для игры. Возраст: 3+ Материал: пластик; ...

Де купити?

Платошка
1 199 грн.

Cars Трек Томасвиль, (DXY92)

0 голосів
Середня ціна: 1 199 грн.

Трек "Томасвиль" (арт. DXY92) от Disney Cars серия Тачки. Док Хадсон на легендарном треке Томасвиля из мультика «Тачки 3». С помощью ручного стартера разгоняй машинку, нажимая на педаль, поднимай перегородки трека. На передвижной трибуне ты можешь поставить зрителей – друзей Дока. В комплекте:...

Janod Большая ферма (J08525)

0 голосів
Середня ціна: 2 999 грн.