Допомога силам АТО

Набори для авторалі

Раді вітати вас в каталозі наборів для авторалі!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Mysun.com.ua, Bt-baby.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на набори для авторалі від таких популярних виробників, як Lanard, Fisher Price або BBURAGO.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу наборів для авторалі та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити набори для авторалі за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані набори для авторалі за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на набори для авторалі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Janod Гонки (J08554)

0 голосів
Середня ціна: 1 799 грн.

KidKraft Mega Ramp Racing Set (63267)

0 голосів
Середня ціна: 3 925 грн.

Де купити?

Огошка
997 грн.

BBURAGO Ferrari - Двойная петля, серия Ferrari rase & play (трек с двумя петлями, машинка),

0 голосів
Середня ціна: 997 грн.

Серия “Go Gears” от “Bburago” это целый игровой мир. Мир скоростных трас, гоночных автомобилей, соревнований и побед. Спуски и подъемы, крутые повороты, трамплины, мертвые петли. Игровой набор “Ferrari - Двойная петля” – трасса для настоящих экстремалов. Машинка с инерционным механизмом пролетает...

Janod Цирк (J08521)

0 голосів
Середня ціна: 2 999 грн.

Де купити?

Огошка
99 грн.

BBURAGO Автомодель GoGears, Покорители скорости, PB-SC (белая), 1:55,

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Автомодель GoGears, Покорители скорости, PB-SC (белая), 1:55, Bburago Go Gears “Покорители скорости” – маленькие повелители игрушечных дорог. Под капотом этого малыша (длина 9 см) настоящий инерционный монстр. На достаточно ровной поверхности может достигать скорости 322 км/ч., проезжая до 14...

Де купити?

Огошка
99 грн.

BBURAGO Автомодель GoGears, Покорители скорости, PB-XX (синяя), 1:55,

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Автомодель GoGears, Покорители скорости, PB-XX (синяя), 1:55, Bburago Go Gears “Покорители скорости” – маленькие повелители игрушечных дорог. Под капотом этого малыша (длина 9 см) настоящий инерционный монстр. На достаточно ровной поверхности может достигать скорости 322 км/ч., проезжая до 14...

Janod Большая ферма (J08525)

0 голосів
Середня ціна: 2 999 грн.