Допомога силам АТО

Машинки, техніка

Ласкаво просимо до каталогу машинок, техніки!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Fotos, In-green.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на машинки, техніку від таких відомих виробників, як JODDY, BBURAGO або Flip force.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу машинок, техніки та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати машинки, техніку за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані машинки, техніку за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на машинки, техніку за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Parrot Jumping Race Max (PF724304AA)

0 голосів
Середня ціна: 4 799 грн.

Де купити?

Kinder.in.ua
345 грн.

Технопарк Игровой набор - АВТОПЕРЕВОЗЧИК (автоперевозчик, 4 легковые машинки) (CT-1240WB)

0 голосів
Середня ціна: 345 грн.

Замечательный игровой набор из металлических копий мощного тягача, который транспортирует на платформе легковые машинки — отличная находка для любого мальчишки, увлекающегося техникой и перевозкой игрушечных "грузов". Теперь он запросто может перевозить новые легковушки! Помимо игровой,...

Orbotix Ultimate Lightning McQueen (C001ROW)

0 голосів
Середня ціна: 7 999 грн.

Де купити?

Kinder.in.ua
162 грн.

Maisto Автомодели инерционные, 11см, в ассорт.(12видов х2) (21001-02)

0 голосів
Середня ціна: 162 грн.

Цена укзана за одну машинку! Инерционные модели автомобилей размером 4.5 дюйма (11см) в ассортименте. Металлический корпус с пластиковыми деталями. Открывающиеся двери. Спортивные , гоночные, классические и много других моделей.

Де купити?

Kinder.in.ua
378 грн.

BRUDER мини - джип, в ассортименте 3 цвета, М1:16 (02540)

0 голосів
Середня ціна: 378 грн.

Эта машина из серии TOP PROFI SERIES – копия реальной техники в масштабе 1:16. Техническая оснащённость: - в открытой кабине лобовое стекло опускается; - руль вращается, управляя передними колёсами – при его повороте колёса заворачивают и машина движется в нужную сторону; - капот...

Де купити?

Kinder.in.ua
162 грн.

Maisto Автомодели инерционные, 11см, в ассорт.(12вид.х2) (21001-01)

0 голосів
Середня ціна: 162 грн.

Цена укзана за одну машинку! Инерционные модели автомобилей размером 4.5 дюйма (11см) в ассортименте. Металлический корпус с пластиковыми деталями. Открывающиеся двери. Спортивные , гоночные, классические и много других моделей.Размеры коробки (длина х ширина х высота):14х6х7 см