Допомога силам АТО

Машинки, техніка

Ласкаво просимо до каталогу машинок, техніки!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mobilluck.com.ua, Fotos, In-green.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на машинки, техніку від таких відомих виробників, як JODDY, BBURAGO або Flip force.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу машинок, техніки та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати машинки, техніку за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані машинки, техніку за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на машинки, техніку за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

goki Трактор (натуральный) 55911G

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Платошка
1 070 грн.

Toy State CAT Самосвал 33 см (35641)

0 голосів
Середня ціна: 1 070 грн.

Игрушечный самосвал САТ из серии игрушек ТМ Toy State. Все детали машины выполнены из прочного пластика и крупных элементов для безопасности ребенка. Возможности игрушки расширены за счет дополнительных функций. При нажатии на кнопку, расположенную на специальной консоли, грузовик издает звуки...

goki Самосвал (натуральный) 55914

0 голосів
Середня ціна: 1 899 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Платошка
395 грн.

Toy State Автомобиль-молния Quick N Sik, 13 см, (90604)

0 голосів
Середня ціна: 395 грн.

Авто Quick 'N Sik – хорошо детализированная модель со световыми и звуковыми эффектами. Спорткар оснащен функцией смены цвета. Она активизируется нажатием клавиши на панели управления. Игрушка Hot Wheels изготовлена из качественного, стойкого пластика. Выпускается модель в белом цвете. Материал:...

goki Бетономешалка (желтый) 55926G

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Платошка
395 грн.

Toy State Автомобиль-молния Time Tracker, 13 см, (90603)

0 голосів
Середня ціна: 395 грн.

Гоночна машинка Time Tracker серии Hot Wheels готова проверить свою скорость в состязаниях. Игрушка выполнена в белом цвете, но она декорирована синими, красными и желтыми цветами, а диски авто выполнены в синем цвете. Сзади на спорткаре есть огромный спойлер, который позволяет разгоняться еще...