Допомога силам АТО

Радіокеровані автомобілі

Ласкаво просимо до каталогу радіокерованих автомобілів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Сezar.ua, Rozetka.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на радіокеровані автомобілі від таких популярних виробників, як BSD Racing, Ansmann або Tamiya.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу радіокерованих автомобілів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати радіокеровані автомобілі за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані радіокеровані автомобілі за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на радіокеровані автомобілі за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

New Bright 1: 6 FERRARI FXXK (60647-2)

0 голосів
Середня ціна: 4 162 грн.

Де купити?

Coltan.com.ua
1 540 грн.

Overmax (X-MONSTER 3.0)

0 голосів
Середня ціна: 1 540 грн.

- Дополнительная информация: Радиус действия: до 100 метров - Дополнительная информация: До 40 минут рабочего времени без зарядки - Дополнительная информация: Скорость: до 45 км / ч - Дополнительная информация: Аккумулятор: 850 мАч - Дополнительная информация: Время работы от одной батареи: 20...

Де купити?

Огошка
699 грн.

MZ Lamborghini Murcielago автомобиль на радиоуправлении (оранжевый), 1:20,

0 голосів
Середня ціна: 699 грн.

Lamborghini Murcielago автомобиль на радиоуправлении (оранжевый), 1:20, MZ Официально лицензированная копия с высокой степенью точности повторяет форму кузова и деталировку интерьера прототипа!Модель оборудована яркими светодиодными фарами и задними стоп-сигналами. Корпус выполнен из...

Himoto Багги 1:10 tanto e10xbl brushless (зеленый) (e10xblg)

0 голосів
Середня ціна: 6 350 грн.

Тип: Автомодель на р/у Масштаб: 1/10 Класс: Багги Комплектация: RTR Привод: Полный Скорость: 60 км/ч Двигатель: Электро, бесколлекторный Питание: Аккумулятор LiPol 7,4 В, 2000 мАч Питание пульта: Батарейки AA - 4 шт Радиус действия: 150 м Управление скоростью: Пропорциональное Управление:...

Himoto - Багги 1:18 Barren Brushed E18DB

0 голосів
Середня ціна: 2 800 грн.

Багги - это самая быстрая внедорожная машинка с низкой подвеской и облегчённым весом.... Тип модели: Модель: Масштаб модели: Тип двигателя (питание): Максимальная скорость: Цвет:

Himoto Tanto E10xbl Brushless Зеленый

0 голосів
Середня ціна: 6 350 грн.

Де купити?

Огошка
999 грн.

Monster Smash-Ups Raptor crash-car на радиоуправлении,

0 голосів
Середня ціна: 999 грн.

Raptor crash-car на радиоуправлении, Monster Smash-Ups На расстоянии тысячи световых лет, в галактике, очень далекой от земли, существует мир, в котором происходят невероятные монстр-трак гонки. Жесткие баттлы на скорость, мастерство и силу оставляли только самых стойких и крепких конкурентов,...