Допомога силам АТО

Іграшки для ванної кімнати

Ласкаво просимо до каталогу іграшок для ванної кімнати!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Mysun.com.ua, Bt-baby.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на іграшки для ванної кімнати від таких відомих виробників, як Tolo, BabyBaby або Simba.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу іграшок для ванної кімнати та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати іграшки для ванної кімнати за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані іграшки для ванної кімнати за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на іграшки для ванної кімнати за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Огошка
213 грн.

BeBeLino Набор для ванной Утята-Прятки,

0 голосів
Середня ціна: 213 грн.

Набор для ванной Утята-Прятки, BeBeLino Возраст ребенка: от 9 месяцев. Тип игрушки: набор для купания. Куда прячутся утята? Набор для игры в воде Утята-Прятки состоит из четырех цветных пластиковых уточек разного размера. Каждая уточка состоит из двух частей, благодаря чему, их можно...

AVENT 3 мес.+ (SCF199/00)

0 голосів
Середня ціна: 166 грн.

Heimess Птичка (736050)

0 голосів
Середня ціна: 179 грн.

Heimess Русалка (734860)

0 голосів
Середня ціна: 219 грн.

Heimess Клубничка (732580)

0 голосів
Середня ціна: 199 грн.

Heimess Радужный шар (735670)

0 голосів
Середня ціна: 259 грн.

Nattou ослик Алекс (321174)

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.