Допомога силам АТО

Іграшки для самих маленьких

Ласкаво просимо до каталогу іграшок для самих маленьких!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mysun.com.ua, Babypro.com.ua, Baby FULL та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на іграшки для самих маленьких від таких популярних виробників, як LINDO, NUBY або TinyLove.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу іграшок для самих маленьких та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати іграшки для самих маленьких за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані іграшки для самих маленьких за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на іграшки для самих маленьких за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Kinder.in.ua
528 грн.

Huile Toys (3111)

0 голосів
Середня ціна: 513 грн.

Battat Мега-ведерце море (BX1444Z)

0 голосів
Середня ціна: 517 грн.

Увлекательный набор для игры в песочнице и на пляже включает большое ведерко с необычной ручкой, лопатку, грабли, сито для песка, выравниватель для песка, 2 пасочки-замка, сферическую формочку, нарядную леечку. Размер: 34х30,5х24 см. Рекомендовано для детей в возрасте от 18 месяцев. 9...

Де купити?

Kinder.in.ua
144 грн.

kids ii Погремушка "Штанга" (Bright Starts/Kids 2 - 8188) (8188)

0 голосів
Середня ціна: 144 грн.

Погремушка “Штанга” - легкая и удобная для ручек малыша, шарики внутри тарахтят от движения, а от зеркал внутри по стенам бегают солнечные зайчики.

Battat Чудосамосвал (6 аксессуаров) BX1311Z

0 голосів
Середня ціна: 715 грн.

Производитель: Battat Тип: Самосвал Возрастная группа: от 1,5 лет Материал: пластмасса Размер, см: 34х23х21 В комплекте: самосвал, лопатка, грабельки, 2 пасочки-замка, выравниватель для песка Элементы питания: нет Описание: Большой Чудосамосвал для игры с песком. Цвет : ...

Де купити?

Kinder.in.ua
140 грн.

kids ii Погремушка "Штанга", розовая (Bright Starts/Kids 2 - 8672) (8672)

0 голосів
Середня ціна: 140 грн.

Погремушка “Штанга” - легкая и удобная для ручек малыша, шарики внутри тарахтят от движения, а от зеркал внутри по стенам бегают солнечные зайчики.

Janod Гонки (J02828)

0 голосів
Середня ціна: 629 грн.

Набор игровой Battat БРЫЗГУНЧИКИ-ВЕСЕЛУНЧИКИ (BX1097)

0 голосів
Середня ціна: 517 грн.

Это яркое ведерко с забавными резиновыми фигурками-зверьками можно брать с собой куда угодно! Фигурки можно сжимать, кусать и…купать! Набираем внутрь фигурки водичку, сжимаем ее - и вода весело выльется. В наборе: ведерко, 5 фигурок. Упаковка демонстрационно-открытая. Размер: 24,3х21,6х22,3....

Де купити?

Kinder.in.ua
258 грн.

BINO Игрушка платочек Медведь (86464)

0 голосів
Середня ціна: 258 грн.

Развивающая игрушка Медвежонок обладает необычайной мягкостью и выполнена из экологически чистых материалов. Игрушка помогает развить эмоциональный интеллект малыша, а также способствует развитию мелкой моторики и тактильных ощущений. Размеры игрушки: 28 х 25 х 7 см. 

B kids Лягушка-гитара (6943)

0 голосів
Середня ціна: 334 грн.