Допомога силам АТО

Головоломки, пазли

Вітаємо вас у каталозі головоломок, пазлів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Mobilluck.com.ua, Bt-baby.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на головоломки, пазли від таких відомих виробників, як EDUCA, Ranok Creative або Crystal Puzzle.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу головоломок, пазлів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати головоломки, пазли за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані головоломки, пазли за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на головоломки, пазли за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Де купити?

Kinder.in.ua
209 грн.

EuroGraphics (6100-0730)

0 голосів
Середня ціна: 264 грн.

Пазл "Золушка" 100 элементов отличный вариант для подарка детям, так как имеют большую удобную форму элементов и картинку из любимого всеми диснеевского мультфильма.

Де купити?

Kinder.in.ua
209 грн.

EuroGraphics (8300-0531)

0 голосів
Середня ціна: 304 грн.

Невозможно сопротивляться нежности гладя на забавных медвежат. EuroGraphics специализируются на восхитительных плакатах с художественными изображениями, которые радуют как глаз так и ум.

Де купити?

Kinder.in.ua
270 грн.

EuroGraphics (6000-0742)

0 голосів
Середня ціна: 372 грн.

Харио Морита родилась в Кита-Кацусика, префектура Сайтама в 1945 году. С раннего возраста ее художественные таланты были очевидны, и она попала под опеку Мастера Husuki.

Де купити?

Kinder.in.ua
166 грн.

EuroGraphics (8300-3870)

0 голосів
Середня ціна: 282 грн.

Этот пазл представляет более 20 наиболее популярных американских автомашин 1950-х годов. EuroGraphics специализируются на восхитительных плакатах с художественными изображениями, которые радуют как глаз так и ум.

Де купити?

Kinder.in.ua
166 грн.

EuroGraphics (8500-0731)

0 голосів
Середня ціна: 282 грн.

Всемирный торговый центр комплекс из семи зданий, спроектированный Минору Ямасаки и официально открытый 4 апреля 1973 года в Нью-Йорке (США).

Де купити?

Kinder.in.ua
618 грн.

RAVENSBURGER (RSV-166831)

0 голосів
Середня ціна: 634 грн.

Пазлы Ravensburger Карта Мира отличная головоломка для всей семьи, в собирании которой с удовольствием поучаствуют и дети, и взрослые.

Де купити?

Kinder.in.ua
428 грн.

EDUCA (EDU-15990)

0 голосів
Середня ціна: 439 грн.

Пазлы развивают наглядно-образное и логическое мышление, тренирует воображение, пространственное восприятие, память. Для того чтобы картинка получилась, необходимо научиться мысленно переворачивать изображение, различать элементы по цвету, размеру и форме.

Де купити?

Kinder.in.ua
135 грн.

Step Puzzle (97030)

0 голосів
Середня ціна: 140 грн.

Способствует развитию образного и логического мышления, наблюдательности, мелкой моторики и координации движений руки.

Де купити?

Kinder.in.ua
78 грн.

Viga Toys Морская звезда (50147)

0 голосів
Середня ціна: 71 грн.

Красочный цветной пазл из 4 элементов отлично подходит для тренировки логического мышления у малышей. Рекомендуемый возраст: 18 мес.

Де купити?

Kinder.in.ua
123 грн.

Viga Toys Океан 24 элемента (50200)

0 голосів
Середня ціна: 125 грн.

Этот классический деревянный пазл содержит 24 элемента. Благодаря рисунку-подсказке на рамке пазла малыш быстро научится складывать тематическую картинку, тренируя при этом логическое мышление и координацию работы рук и глаз.