Допомога силам АТО

Велосипеди

Ласкаво просимо до каталогу велосипедів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Bt-baby.com.ua, Babypro.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на велосипеди від таких відомих виробників, як Injusa, VELOX або PROFI trike.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу велосипедів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити велосипеди за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані велосипеди за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на велосипеди за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Galileo STROLLCYCLE красный (G-1001-R)

0 голосів
Середня ціна: 4 499 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Galileo STROLLCYCLE зеленый (G-1001-G)

0 голосів
Середня ціна: 4 499 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Galileo STROLLCYCLE синий (G-1001-B)

0 голосів
Середня ціна: 4 499 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Smart Trike 1590200 Dream Touch Steering

0 голосів
Середня ціна: 2 700 грн.

велосипед для детей от 1 до 3 лет, ручка для родителей, страховочный обод, подставки для ног

Geoby SR 51 S

0 голосів
Середня ціна: 1 224 грн.

ручка для родителей, страховочный обод, подставки для ног

Azimut Crosser T-400 ECO TRINITY Air Terracotta

0 голосів
Середня ціна: 2 877 грн.

Купить Велосипед Azimut Crosser T-400 ECO TRINITY Air Terracotta в Украине, описание, отзывы. Велосипед Azimut Crosser T-400 ECO TRINITY Air Terracotta - первый транспорт для вашего ребенка. Удобный плавный ход доставит удовольствие и вам, и вашему малышу. Сиденье легко поворачивается на 180...

Smart Trike Dream 4 в 1 зеленый (8000800)

0 голосів
Середня ціна: 2 700 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Early Rider Сферовел Spherovelo Juno Blue

0 голосів
Середня ціна: 4 230 грн.

Бренд: Early Rider (Англия)Тип:толокарВид: сферовелВозраст: от 7 месяцевМатериал: пластикДля:... Возрастная категория: Цвет: Подходит: Тип:

Велосипед 3-х колесный VT1435 КР (1 шт) складной козырёк, колёса со спицами

0 голосів
Середня ціна: 2 336 грн.

Параметры: Возраст: от 1 до 3 лет. Ширина: 405 мм. Высота: 280 мм. Длина: 618 мм. Упаковка: коробка. Материал: смешанный.

Де купити?

Платошка
5 394 грн.

smarTrike Трёхколёсный металлический велосипед Explorer 5 в 1 лиловый, (8201200)

0 голосів
Середня ціна: 5 394 грн.

Уникальный трехколесный велосипед 5 в 1, предназначен для малышей от 10 месяцев и растет вместе с ребенком! Новые усовершенствованные колеса с поворотом на 360°, обеспечивают плавную езду и легкий переход из режима «коляски» к последующим режимам. Запатентованная технология...