Допомога силам АТО

Велосипеди

Ласкаво просимо до каталогу велосипедів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Bt-baby.com.ua, Babypro.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на велосипеди від таких відомих виробників, як Injusa, VELOX або PROFI trike.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу велосипедів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити велосипеди за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані велосипеди за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на велосипеди за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Galileo STROLLCYCLE красный (G-1001-R)

0 голосів
Середня ціна: 4 269 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Galileo STROLLCYCLE зеленый (G-1001-G)

0 голосів
Середня ціна: 4 049 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Galileo STROLLCYCLE синий (G-1001-B)

0 голосів
Середня ціна: 4 269 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Smart Trike 1590200 Dream Touch Steering

0 голосів
Середня ціна: 4 645 грн.

велосипед для детей от 1 до 3 лет, ручка для родителей, страховочный обод, подставки для ног

Де купити?

Огошка
4 645 грн.

Smart Trike Велосипед Dream 4 в 1 розовый

0 голосів
Середня ціна: 4 645 грн.

Новая разработка - система «Touch Steering» сделала управление велосипедом еще проще. Благодаря свободному вращению переднего колеса, Вам не придется прикладывать много усилий для того, чтобы катить велосипед по дороге. Пара легких движений и он поворачивает в нужную сторону. К тому же...

Early Rider Сферовел Spherovelo Juno Blue

0 голосів
Середня ціна: 3 975 грн.

Бренд: Early Rider (Англия)Тип:толокарВид: сферовелВозраст: от 7 месяцевМатериал: пластикДля:... Возрастная категория: Цвет: Подходит: Тип:

Де купити?

Alantur.ua
5 087 грн.

Kellys 17 Emma Azure

0 голосів
Середня ціна: 5 087 грн.

Велосипед Kellys 17 Emma Azure

Smart Trike Dream 4 в 1 зеленый (8000800)

0 голосів
Середня ціна: 2 909 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Детский трехколесный велосипед VT1437 (AR)

0 голосів
Середня ціна: 1 696 грн.

Характеристики: Стальная рама. Надувные колёса со спицами, подшипники на каждом колесе. Переднее колесо - диаметр 12 д, заднее колесо - диаметр 10 д. Двойная, усиленная ручка родительского контроля с кармашком. Ручка управления съёмная, может регулироваться по высоте. Спинка имеет 2...

Де купити?

Огошка
446 грн.

LENA Беговел (18m+) синий,

0 голосів
Середня ціна: 446 грн.

Детский скутер Lena – это идеальный первый беговел для вашего малыша. Он легкий, компактный, эргономичный и надежный. Данный транспорт поможет вашему чаду почувствовать себя уверенным, а также научит хорошо владеть и управлять своим телом. Ребенок с легкостью научится разгоняться и рулить в...