Допомога силам АТО

Велосипеди

Ласкаво просимо до каталогу велосипедів!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Bt-baby.com.ua, Babypro.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на велосипеди від таких відомих виробників, як Injusa, VELOX або PROFI trike.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу велосипедів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити велосипеди за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані велосипеди за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на велосипеди за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Galileo STROLLCYCLE красный (G-1001-R)

0 голосів
Середня ціна: 4 499 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Galileo STROLLCYCLE зеленый (G-1001-G)

0 голосів
Середня ціна: 4 499 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Geoby SR 51 S

0 голосів
Середня ціна: 1 224 грн.

ручка для родителей, страховочный обод, подставки для ног

Galileo STROLLCYCLE синий (G-1001-B)

0 голосів
Середня ціна: 4 499 грн.

Тип: 3х колесный велосипед

Колясочный велосипед TurboTrike M 3113-11 цвет темно-синий

0 голосів
Середня ціна: 1 795 грн.

Трехколесный велосипед Turbo Trike M 3113 оборудован съёмной родительской ручкой с усиленной конструкцией, с её помощью родители смогут управлять велосипедом, если малыш устанет крутить педали.Трехколесный велосипед Turbo Trike M 3113 имеет надёжную и удобную конструкцию, рама изготовлена из...

Колясочный велосипед TurboTrike M 3113-4 цвет зеленый

0 голосів
Середня ціна: 1 696 грн.

Трехколесный велосипед Turbo Trike M 3113 оборудован съёмной родительской ручкой с усиленной конструкцией, с её помощью родители смогут управлять велосипедом, если малыш устанет крутить педали. Трехколесный велосипед Turbo Trike M 3113 имеет надёжную и удобную конструкцию, рама изготовлена...

Miqilong 16" Yd Black (MQL-YD16-Black)

0 голосів
Середня ціна: 4 959 грн.

Тип: 2х колесный велосипед

Miqilong 14" Yd Blue (MQL-YD14-Blue)

0 голосів
Середня ціна: 4 769 грн.

Тип: 2х колесный велосипед

Miqilong 16" Jzb Yellow (MQL-JZB16-Yellow)

0 голосів
Середня ціна: 5 049 грн.

Тип: 2х колесный велосипед

Miqilong 12" Gn Red (MQL-GN12-Red)

0 голосів
Середня ціна: 3 979 грн.

Тип: 2х колесный велосипед