Допомога силам АТО

Дитячі електромобілі

Вітаємо вас у каталозі дитячих електромобілів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Bt-baby.com.ua, Baby FULL та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на дитячі електромобілі від таких популярних виробників, як Seca, Geoby або Pilsan.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу дитячих електромобілів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити дитячі електромобілі за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані дитячі електромобілі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на дитячі електромобілі за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Де купити?

Kinder.in.ua
1 715 грн.

Pilsan Электромобиль Канка 6V (05-213)

0 голосів
Середня ціна: 1 715 грн.

Очаровательный, компактный электромобиль поможет Вашему малышу почуствовать себя настоящим водителем. Удобная панель управления. Удобный и компактный руль. Характеристики: электродвигатель, напряжение 6V (аккумулятор) максимальная скорость - 2 км/ч для детей от 1-5 лет максимальная...

Caretero Aero Red

0 голосів
Середня ціна: 5 162 грн.

goki Самолет (14151G)

0 голосів
Середня ціна: 3 599 грн.

Де купити?

Kinder.in.ua
2 436 грн.

Loko Toys Квадроцикл Loko Force (CT-726-B)

0 голосів
Середня ціна: 2 436 грн.

Детский квадроцикл "Loko Force": очень красивый внешний вид; удобное сидение и широкие колеса, позволяющие ездить на любой дороге; имеет ножную педаль, едет вперед-назад; очень удобный маневренный руль; материал изготовления - прочный, высококачественный пластик; оснащен мощным...

Caretero Aero White

0 голосів
Середня ціна: 5 162 грн.

Де купити?

Kinder.in.ua
2 436 грн.

Loko Toys Детский квадроцикл Flowers (CT-726-G)

0 голосів
Середня ціна: 2 436 грн.

Детский квадроцикл "Flowers" несомненно понравится каждой малышке - оформление суто девичье, в цветах и розовых оттенках! К тому же, такой большой квадроцикл сможет быть очень эффектным и серьезным подарком на любой детский праздник! очень красивый внешний вид; удобное сидение и широкие...

Caretero Aero Yellow

0 голосів
Середня ціна: 5 162 грн.