Допомога силам АТО

Активні ігри

Ласкаво просимо до каталогу активних ігр!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, Bt-baby.com.ua, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на активні ігри від таких відомих виробників, як MONDO, Кs Kids або jolly ride.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу активних ігр та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати активні ігри за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані активні ігри за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на активні ігри за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

База Автозвука фрисби

0 голосів
Середня ціна: 49 грн.

База Автозвука - фрисби Материал: пластик Цвет: желтый Отличный аксессуар для активного отдыха жизнерадостного желтого цвета. Украшен фирменным логотипом сети магазинов "База Автозвука".

Миссия Шмель (WG102613)

0 голосів
Середня ціна: 179 грн.

Миссия (M05+)

0 голосів
Середня ціна: 39 грн.

Миссия Защитник (M02+)

0 голосів
Середня ціна: 179 грн.

NIC красная (NIC536081)

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

NIC 150 см (NIC536015)

0 голосів
Середня ціна: 1 499 грн.

NIC натуральная (NIC536083)

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

goki желтая (GK215G-3)

0 голосів
Середня ціна: 79 грн.