Допомога силам АТО

Активні ігри

Ласкаво просимо до каталогу активних ігр!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, Bt-baby.com.ua, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на активні ігри від таких відомих виробників, як MONDO, Кs Kids або jolly ride.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу активних ігр та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати активні ігри за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані активні ігри за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на активні ігри за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

YoYoJam Lyn Fury Чёрный (J0006)

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Lyn Fury по форме и размеру очень напоминает Hitman, но без дорогих металлических утяжеляющих колец. Lyn Fury полностью сделано из целкона, специального сорта пластика, который тяжелее и прочнее обычной пластмассы.

Hasbro Nerf (A0351)

0 голосів
Середня ціна: 259 грн.

YoYoJam Lyn Fury Голубой/Черный (J0006)

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Представляем вашему вниманию черно-голубой Lyn Fury! Lyn Fury по форме и размеру очень напоминает Hitman, но без дорогих металлических утяжеляющих колец.

Миссия Шмель (WG102613)

0 голосів
Середня ціна: 183 грн.

YoYoJam SpeedMaker Розовый (J0007)

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

SpeedMaker очень похож на YoYoJAM Speeder и прекрасно подходит для изучения как основных трюков, так и сложных. SpeedMaker сделан из специального сорта пластмассы под называнием целкон, который тяжелее и прочнее обычного пластика.

Миссия (M05+)

0 голосів
Середня ціна: 26 грн.

Миссия Защитник (M02+)

0 голосів
Середня ціна: 167 грн.

Hasbro Nerf Modulus IonFire (B4618)

0 голосів
Середня ціна: 563 грн.

NIC красная (NIC536081)

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.