Допомога силам АТО

Карнавальні костюми

Вітаємо вас у каталозі карнавальних костюмів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mysun.com.ua, Yakaboo та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на карнавальні костюми від таких відомих виробників, як Melissa&Doug або DEVIK PLAY JOY.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу карнавальних костюмів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати карнавальні костюми за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані карнавальні костюми за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на карнавальні костюми за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Шляпа Шерифа

0 голосів
Середня ціна: 130 грн.

Карнавальная шляпа "Шериф" выполнена из фетра, украшена звездой. Эта шляпа станет завершающим штрихом в создании карнавального костюма. Цвет: Чёрный Размеры: Диаметр с полями 38, высота 14

Шляпа Зорро

0 голосів
Середня ціна: 115 грн.

Цвет: Чёрный Размеры: Диаметр с полями 33, высота 8,5 Комплектация коляски: Материал колес: Тормозная система коляски:

Шляпа Зорро детская

0 голосів
Середня ціна: 105 грн.

Цвет: Чёрный Размеры: Диаметр с полями 33, высота 8,5

Шляпа Федора (малиновая)

0 голосів
Середня ціна: 145 грн.

Шляпа Федора (малиновая) Цвет: Малиновый Размеры: Диаметр с полями 29, высота 10 Тип шляпы: Федора

Полосатая бандана пирата

0 голосів
Середня ціна: 65 грн.

Бандана отлично подойдет под костюм пирата для тематической вечеринки! Отличный аксессуар для пиратской вечеринки который дополнит Ваш образ.

Бандана пирата с черепами

0 голосів
Середня ціна: 75 грн.

Бандана отлично подойдет под костюм пирата для тематической вечеринки! Отличный аксессуар для пиратской вечеринки который дополнит Ваш образ. Цвет: Черный с золотым, черный с серебром Размер: 10х19 см

Шляпа Мужская (белая)

0 голосів
Середня ціна: 110 грн.

Цвет: Белый Размеры: Диаметр с полями 35, высота 17 Подходит на окружность головы: 52-56 см

Шляпа Пирата с красной повязкой велюр

0 голосів
Середня ціна: 110 грн.

Шляпа Пирата с красной повязкой велюр Цвет: Чёрный с красным Размеры: Диаметр с полями 50, высота 25

Шляпа Пирата с повязкой детская

0 голосів
Середня ціна: 90 грн.

Шляпа Пирата с повязкой детская Цвет: Чёрный с красным Размеры: Диаметр с полями 50, высота 20

Шляпа Пирата фетр

0 голосів
Середня ціна: 90 грн.

Шляпа Пирата фетр Цвет: Чёрный с золотым, чёрный с серебристым Размеры: Диаметр с полями 33, высота 9