Допомога силам АТО

Рюкзаки та портфелі

Раді вітати вас в каталозі рюкзаків та портфелів!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, Babypro.com.ua, Mysun.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на рюкзаки та портфелі від таких популярних виробників, як Kite, ROCK або Winx.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу рюкзаків та портфелів та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити рюкзаки та портфелі за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані рюкзаки та портфелі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на рюкзаки та портфелі за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Рюкзак школьный Kite Education Catsline K19-509S-2

0 голосів
Середня ціна: 946 грн.

Школьный рюкзак для мальчика младшей школы Kite Off-road K19-509S-2 сделан из прочного полиэстера коричневого цвета с изображением экстремального внедорожника. Имеет подвеску-компас. Рюкзак Kite Education снаружи:• Ортопедическая спинка Ergo Kids с "дышащими" подушечками.•...

Де купити?

Mamatato.org
459 грн.

Poolparty з ведмедем GR

0 голосів
Середня ціна: 459 грн.

Матеріал: штучне хутро Розміри: 35х30х5см

Sigikid Sammy Samoa 24473SK

0 голосів
Середня ціна: 379 грн.

Де купити?

Alantur.ua
2 004 грн.

Deuter Fox 30 цвет 3312 turquoise-midnight

0 голосів
Середня ціна: 2 004 грн.

Рюкзак Deuter Fox 30 цвет 3312 turquoise-midnight

herlitz Be.Bag AIRGO Dragon(11438066)

0 голосів
Середня ціна: 2 590 грн.

Monster High (MH17-501S)

0 голосів
Середня ціна: 884 грн.

Рюкзак для девочек младшей школы выполнен из прочного полиэстера голубого цвета с изображением монстров из мультфильма. Строение рюкзака позволяет минимизировать нагрузку на детский, еще не окрепший, позвоночник. Ортопедическая спинка Ergo Kids с "дышащими" подушечками, анатомические лямки...

Kite Smart-1 K17-702M-1

0 голосів
Середня ціна: 1 088 грн.

Рюкзак для учеников младшей школы выполнен из очень прочного нейлона яркого розового цвета.Строение рюкзака позволяет минимизировать нагрузку на детский, еще не окрепший, позвоночник. Ортопедическая спинка с "дышащими" подушечками, анатомические лямки правильной S-образной формы, нагрудный и...

Де купити?

Огошка
1 227 грн.

Kite Рюкзак 888-1 College Line (17л),

0 голосів
Середня ціна: 1 227 грн.

Рюкзак 888-1 College Line (17л), Kite Рюкзак Kite K18-888L-1 выполнен из полиэстера серо-голубого цвета с эмблемой Колледж лайн. Уникальная лицензионная серия разработана для ценителей неповторимого стиля. Серия олицетворяет соединение модных тенденций с классическими элементами.Анатомическая...

Де купити?

Mamatato.org
459 грн.

Poolparty з ведмедем BR

0 голосів
Середня ціна: 459 грн.

Матеріал: штучне хутро Розміри: 35х30х5см

Sigikid Arrows 24643SK

0 голосів
Середня ціна: 799 грн.