Допомога силам АТО

Пенали

Раді вітати вас в каталозі пеналів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, Azhiotazh.com.ua, Fotos та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пенали від таких популярних виробників, як Tigris, Winx або Moto.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу пеналів та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити пенали за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані пенали за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пенали за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Kite Smart-1 K17-602-1

0 голосів
Середня ціна: 300 грн.

Пенал Kite Smart выполнен из прочного нейлона розового цвета. Пенал имеет 1 отделения с 2 разворотами. Каждое отделение имеет резинки для фиксации пишущих принадлежностей, что помогает сохранить порядок в пенале. Яркая неоновая подкладка помогает визуально выделить и легко найти необходимые...

ТМ 1 Вересня Винкс (530727)

0 голосів
Середня ціна: 139 грн.

Пенал послужит отличным помощником во время занятий и позволит сохранить порядок на рабочем столе и в портфеле. Пенал без наполнения.

Де купити?

Платошка
232 грн.

Fundesk Подставка для книг SS5, белая, (SS5)

0 голосів
Середня ціна: 232 грн.

Оптимальное расстояние между глазами ученика и книгами – это залог здорового зрения и правильной концентрации во время занятий. Универсальная подставка для книг «SS5» (SS5, Fundesk) – отличное изобретение для каждого ученика. Подставка создана специально для линейки парт Capri, Cantare,...

Kite Transformers (TF18-622-1)

0 голосів
Середня ціна: 185 грн.

Пенал Kite TF18-622-1 выполнен из прочного полиэстера серого цвета с лицензионным изображением героев мультфильма "Трансформеры". Пенал-книжка имеет отделение с 2 отворотами. Отделение имеет резинки для фиксации письменных принадлежностей, которые сохранят порядок в пенале. Изделие легко...

Kite 665-2 (K17-665-2)

0 голосів
Середня ціна: 162 грн.

ТМ 1 Вересня Тачки (530766)

0 голосів
Середня ціна: 142 грн.

Пенал послужит отличным помощником во время занятий и позволит сохранить порядок на рабочем столе и в портфеле. Пенал без наполнения.

Де купити?

Платошка
306 грн.

Fundesk Подставка для книг на ножке SS4, белая, (SS4)

0 голосів
Середня ціна: 306 грн.

Оптимальное расстояние между глазами ученика и книгами – это залог здорового зрения и правильной концентрации во время занятий. Универсальная подставка для книг на ножке «SS4» (SS4, Fundesk) – отличное изобретение для каждого ученика. Подставка создана специально для линейки столов Carezza,...

Kite Transformers (TF18-622-2)

0 голосів
Середня ціна: 185 грн.

Пенал Kite TF18-622-2 выполнен из прочного полиэстера темно-серого цвета с лицензионным изображением героев мультфильма "Трансформеры". Пенал-книжка имеет отделение с 2 отворотами. Отделение имеет резинки для фиксации письменных принадлежностей, которые сохранят порядок в пенале. Изделие легко...

Sigikid Florentine 24458SK

0 голосів
Середня ціна: 729 грн.