Допомога силам АТО

Стільчики для годування

Раді вітати вас в каталозі стільчиків для годування!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Autostudio.com.ua, Fotos, Bt-baby.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на стільчики для годування від таких відомих виробників, як ARTI, Inglesina або BabyPoint.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу стільчиків для годування та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати стільчики для годування за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані стільчики для годування за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на стільчики для годування за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Oribel COCOON сиреневый (OR201-90006)

0 голосів
Середня ціна: 5 654 грн.

Тип: люлька / Материал: пластик / Наклон спинки: 3 положения

Oribel COCOON оранжевый (OR200-90006)

0 голосів
Середня ціна: 5 654 грн.

Тип: люлька / Материал: пластик / Наклон спинки: 3 положения

Oribel COCOON DELICIOUS фисташковый макарун (OR204-90013)

0 голосів
Середня ціна: 5 654 грн.

Тип: классический стульчик / Материал: пластик / Наклон спинки: 3 положения / Регулировка высоты стула: 6 позиций

Oribel COCOON DELICIOUS розовое безе (OR206-90013)

0 голосів
Середня ціна: 5 654 грн.

Тип: классический стульчик / Материал: пластик / Наклон спинки: 3 положения / Регулировка высоты стула: 6 позиций

Cam Istante синий (S2400/C223)

0 голосів
Середня ціна: 5 129 грн.

Тип: классический / Материал: металл, пластик / Наклон спинки: 4 позиции / Регулировка высоты стула: 8 позиций

Наталка Зайчик-11 eko розовый (волк на остравах)

0 голосів
Середня ціна: 532 грн.

Деревянный стульчик для кормления Наталка может трансформироваться собственно из высокого стульчика для кормления с индивидуальной столешницей в стол парту для кормления, игр и занятий. К использованию стул трансформер Наталка рекомендован для детей с 6 месяцев до 6 лет. Стульчик изготовлен из...

Cam Campione 227 (S2300-C227/C36)

0 голосів
Середня ціна: 3 346 грн.

Тип: Классический стульчик / Материал: металл, пластик / Наклон спинки: 5 уровней / Регулировка высоты стула: 6 позиций

Наталка Зайчик-11 eko красный (мышки, домики)

0 голосів
Середня ціна: 532 грн.

Деревянный стульчик для кормления Наталка может трансформироваться собственно из высокого стульчика для кормления с индивидуальной столешницей в стол парту для кормления, игр и занятий.К использованию стул трансформер Наталка рекомендован для детей с 6 месяцев до 6 лет.Стульчик изготовлен из...

Стульчик-трансформер For Kids Бук-02 светлый пластиковая столешница бирюза

0 голосів
Середня ціна: 1 094 грн.

Удобный и красивый стульчик-трансформер для кормления от украинского производителяFor Kids, выполнен из натурального дерева бук, что делает его безопасным в использовании, столешница изготовлена из пластика. Предназначен для деток, которые уже хорошо сидят, по мере роста ребенка стульчик может...