Допомога силам АТО

Стерилізатори та нагрівачі

Вітаємо вас у каталозі стерилізаторів та нагрівачів!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Mysun.com.ua, Babypro.com.ua, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на стерилізатори та нагрівачі від таких популярних виробників, як Hartig Helling, Tommee Tippee або Philips AVENT.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу стерилізаторів та нагрівачів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити стерилізатори та нагрівачі за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані стерилізатори та нагрівачі за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на стерилізатори та нагрівачі за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Beaba Bib'expresso neon, арт. 911546

0 голосів
Середня ціна: 3 200 грн.

Новый и яркий подогреватель для бутылочек и баночек Beaba станет главным помощником для малыша и его родителей. Одна из основных характеристик устройства – возможность разогрева и стерилизации. Равномерное подогревание содержимого емкостей – отличительная черта данного оборудования. Главные...

Beaba Baby Milk Second neon, арт. 911619

0 голосів
Середня ціна: 1 690 грн.

Каждая мама хочет дать своему малышу все самое лучшее с рождения. В первую очередь – это создание комфортных условий для здорового роста. Залогом этого служит обеспечение правильного питания и гигиенического ухода. Первая посуда малыша — это детская бутылочка для кормления. Педиатры рекомендуют...

Beaba Bib'expresso grey, арт. 911545

0 голосів
Середня ціна: 3 200 грн.

Подогреватель для бутылочек и баночек Beaba – один из самых популярных на современном рынке. Позволяет подогреть воду, грудное молоко, смеси и пищевые контейнеры всего за 30 секунд. У родителей появится больше времени, чтобы провести его со своим чадом. А малыш, в свою очередь, будет всегда...

Beaba Baby Milk Second grey, арт. 911620

0 голосів
Середня ціна: 1 690 грн.

Паровой подогреватель Beaba – один из самых популярных на современном рынке. Как только малыш появляется в доме, необходимо задуматься о его приобретении. Благодаря сверхбыстрому подогреву паром, прибор позволяет подогревать бутылочки менее, чем за 2 минуты, а маленькие баночки – менее, чем за...