Допомога силам АТО

Речі для купання

Вітаємо вас у каталозі речей для купання!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Yakaboo, Pampik.com, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на речі для купання від таких відомих виробників, як Ok Baby, Babyсare або KRIS.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу речей для купання та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим вимогам. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити речі для купання за найнижчою ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані речі для купання за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на речі для купання за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Де купити?

Платошка
1 173 грн.

Smoby Стул для купания Cotoons, розовый, (110616)

0 голосів
Середня ціна: 1 173 грн.

Стул для купания “Cotoons” (Smoby 110616) это идеальный вариант для маленьких непосед. Разместите кресло в ванной и зафиксируйте его присосками, посадите в него малыша, и он будет весело играть и принимать ванну одновременно. Стул приятного розового цвета имеет выдвижной столик и несколько ярких...

BabaMama (030Pink)

0 голосів
Середня ціна: 1 399 грн.

TEGA BABY Горка Tega Osmiorniczka OS-003 антискользящая белая

0 голосів
Середня ціна: 210 грн.

Пластиковая горка в ванну Tega Osmiorniczka, удобная горка для купания Вашего малыша. Сделана из высококачественного, легкого и прочного пластика. Не дает соскальзывать, приспособлена для детской ванночки. Имеет веселый рисунок на спинке. Все сделано для того, чтобы освободить мамины руки и дать...

BabaMama (030Green)

0 голосів
Середня ціна: 1 399 грн.

BabaMama (030Blue)

0 голосів
Середня ціна: 1 399 грн.

BADUM Рукавичка махровая голубая

0 голосів
Середня ціна: 120 грн.

Нет описания

BabaMama (3800White)

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.

BADUM Рукавичка махровая с губкой желтая

0 голосів
Середня ціна: 110 грн.

Нет описания

BabaMama (3800Pink)

0 голосів
Середня ціна: 399 грн.