Допомога силам АТО

Радіоняні

Ласкаво просимо до каталогу радіонянь!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Mysun.com.ua, Сezar.ua, ALLO.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на радіонянь від таких відомих виробників, як AngelCare, Avent Philips або BabyOno.

Обрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу радіонянь та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати радіонянь за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані радіонянь за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на радіонянь за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

AVENT (SCD506/52)

0 голосів
Середня ціна: 2 537 грн.

Nattou PIO (555203)

0 голосів
Середня ціна: 3 499 грн.

AVENT (SCD501/00)

0 голосів
Середня ціна: 1 646 грн.