Допомога силам АТО

Пляшечки, соски

Раді вітати вас в каталозі пляшечок, сосок!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Fotos, Yakaboo та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на пляшечки, соски від таких популярних виробників, як Bebe-Jou, Avent Philips або Dr. Brown`s Natural Flow.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу пляшечок, сосок та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити пляшечки, соски за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані пляшечки, соски за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пляшечки, соски за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Ceba Baby Standard 63*63*225мм Little Angel белый-розовый (ангелочек)

0 голосів
Середня ціна: 187 грн.

Термоконтейнер Ceba Baby - отлично удерживает температуру, подходит стандартным видам бутылочек. У нее есть изолирующий слой внутри упаковки, который сохраняет температуру приготовленной пищи. Контейнер застегивается на молнию, рассчитан на 1 бутылочку. Допускается чистка оббивки. Размер, см:...

AVENT SCF145/06

0 голосів
Середня ціна: 239 грн.

Ceba Baby Standard 63*63*225мм светло-бирюзовый (кот, мышь)

0 голосів
Середня ціна: 187 грн.

Термоконтейнер Ceba Baby - отлично удерживает температуру, подходит стандартным видам бутылочек. У нее есть изолирующий слой внутри упаковки, который сохраняет температуру приготовленной пищи. Контейнер застегивается на молнию, рассчитан на 1 бутылочку. Допускается чистка оббивки.

Baby Team в ассортименте

0 голосів
Середня ціна: 39 грн.

Tommee Tippee Tip it UP от 9-ти мес. (400ml) голубой, розовый и оранжевый

0 голосів
Середня ціна: 202 грн.

Бутылочка для кормления ребенка Tommee Tippee Tip It Up. Она подходит для кормления малышей от 9-ти месяцев и старше. Объем этой бутылочки: 400 мл. Яркие красивые цвета данной бутылочки нравятся детям, и подходят как мальчикам, так и девочкам. Дизайн таков, что ребенку очень удобно держать ее...

Chicco Well-Being 330мл. (20634.20.50)

0 голосів
Середня ціна: 139 грн.

Tommee Tippee Tip it UP от 4-х мес. (300ml) голубой, розовый и салатовый

0 голосів
Середня ціна: 202 грн.

Бутылочка для кормления ребенка Tommee Tippee Tip It Up. Она подходит для кормления малышей от 4-х месяцев и старше. Объем этой бутылочки: 300 мл. Яркие красивые цвета данной бутылочки нравятся детям, и подходят как мальчикам, так и девочкам. Дизайн таков, что ребенку очень удобно держать ее в...

Tommee Tippee Tip it UP от 18-ти мес.(400ml) голубой, сиреневый и салатовый

0 голосів
Середня ціна: 202 грн.

Бутылочка для кормления ребенка Tommee Tippee Tip It Up. Она подходит для кормления малышей от 18-ти месяцев и старше. Объем этой бутылочки: 400 мл. Яркие красивые цвета данной бутылочки нравятся детям, и подходят как мальчикам, так и девочкам. Дизайн таков, что ребенку очень удобно держать ее...