Допомога силам АТО

Нагрудники, слинявчики

Ласкаво просимо до каталогу нагрудників, слинявчиків!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких NashaMasha.com.ua, Mysun.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на нагрудники, слинявчики від таких популярних виробників, як BABYBJORN, Sterntaler або Bebe-Jou.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу нагрудників, слинявчиків та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати нагрудники, слинявчики за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані нагрудники, слинявчики за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на нагрудники, слинявчики за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Beaba Большой нагрудник Beaba, арт. 913406

0 голосів
Середня ціна: 485 грн.

Аккуратность – не самая характерная черта подрастающего организма. Гиперактивность и неусидчивость свойственны каждому здоровому младенцу, однако такие занятия как кормление, или рисование красками могут серьёзно подпортить внешний вид детской одежды, а, как известно, некоторые пятна отстирать...

Beaba Rainbow blue, арт. 913404

0 голосів
Середня ціна: 390 грн.

Здоровый ребёнок отличается подвижностью и неусидчивостью, ни минуты не оставаясь на одном месте. Приём пищи – настоящее испытание для малыша и его родителей, заканчивающееся стиркой испачканных вещей. Чтоб этого избежать, предусмотрен нагрудник Beaba Rainbow blue защищающий верхнюю одежду...