Допомога силам АТО

Матраци та білизна

Раді вітати вас в каталозі матраців та білизни!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Baby FULL, Babypro.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на матраци та білизну від таких відомих виробників, як Feretti, Baby Angel або Asik.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу матраців та білизни та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати матраци та білизну за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані матраци та білизну за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на матраци та білизну за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Putti sea silence (голубой)

0 голосів
Середня ціна: 384 грн.

Veres LATEX LUX 120х60х10 см (51.7.02)

0 голосів
Середня ціна: 2 015 грн.

QUATRO Матрас Qvatro KPK-7 люкс тонкий (кокос, поролон, кокос) белый

0 голосів
Середня ціна: 538 грн.

Безопасный и качественный детский матрас в кроватку – это матрас «Люкс». Изготовленный по безпружинной технологии, такой матрасик обладает великолепными ортопедическими и релаксирующими свойствами. Идеально подходит для спинок малышей – жесткие слои кокоса и упругий пенополиуретана создают...

Putti baby bird (розовый)

0 голосів
Середня ціна: 329 грн.

Veres BAMBOO LIGHT 120х60 см (62.1.01)

0 голосів
Середня ціна: 447 грн.

QUATRO Матрас Qvatro KP-9 полу-люкс толстый (кокос, поролон) белый

0 голосів
Середня ціна: 438 грн.

Матрас Qvatro полулюкс толстый (кокос, поролон), предназначенный для новорожденных и младенцев младшего возраста, непременно должен обладать лучшими характеристиками, поскольку призван поддерживать неокрепший позвоночник ребенка. Двухслойный наполнитель из кокоса и поролона обеспечивает...

Putti starry night (бежевый)

0 голосів
Середня ціна: 329 грн.

Veres ECO 8 см (51.1.01)

0 голосів
Середня ціна: 1 419 грн.