Допомога силам АТО

Матраци та білизна

Раді вітати вас в каталозі матраців та білизни!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, Baby FULL, Babypro.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на матраци та білизну від таких відомих виробників, як Feretti, Baby Angel або Asik.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу матраців та білизни та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати матраци та білизну за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані матраци та білизну за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на матраци та білизну за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

QUATRO Матрас Qvatro KPK-7 люкс тонкий (кокос, поролон, кокос) белый

0 голосів
Середня ціна: 506 грн.

Безопасный и качественный детский матрас в кроватку – это матрас «Люкс». Изготовленный по безпружинной технологии, такой матрасик обладает великолепными ортопедическими и релаксирующими свойствами. Идеально подходит для спинок малышей – жесткие слои кокоса и упругий пенополиуретана создают...

Veres COMFORT SEASONS 8 см (51.3.01)

0 голосів
Середня ціна: 1 261 грн.

Baby Italia GHIRO (60х125х12см) (съемный чехол)

0 голосів
Середня ціна: 2 505 грн.

Тип матраса: беспружинный / Высота, см: 12 / Ширина, см: 60 / Длина, см: 125

QUATRO Матрас Qvatro KP-9 полу-люкс толстый (кокос, поролон) белый

0 голосів
Середня ціна: 424 грн.

Матрас Qvatro полулюкс толстый (кокос, поролон), предназначенный для новорожденных и младенцев младшего возраста, непременно должен обладать лучшими характеристиками, поскольку призван поддерживать неокрепший позвоночник ребенка. Двухслойный наполнитель из кокоса и поролона обеспечивает...

Veres LATEX+ 12 см (51.6.03)

0 голосів
Середня ціна: 2 405 грн.

Flitex Kids Comfort AeroLTX, 80х170х16

0 голосів
Середня ціна: 2 835 грн.

Тип матраса: беспружинный / Тип матраса: беспружинный / Высота, см: 16 / Ширина, см: 80 / Длина, см: 170

QUATRO Матрас Qvatro KPK-10 люкс толстый (кокос, поролон, кокос) белый

0 голосів
Середня ціна: 541 грн.

Детский матрас КПК класса «Люкс» - сбалансированный матрас для здорового сна. Внутри матраса три слоя: два пласта укрепленной кокосовой фибры, между которыми расположен слой упругого гипоалергенного пенополиуретана. Такое строение идеально для детского матраса: он упругий, умеренно жесткий и...

Veres LATEX LUX 120х60х10 см (51.7.02)

0 голосів
Середня ціна: 1 788 грн.