Допомога силам АТО

Крісла-гойдалки

Вітаємо вас у каталозі крісел-гойдалок!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Fotos, Abo.ua, Baby FULL та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на крісла-гойдалки від таких популярних виробників, як Cam, MILLY MALLY або TinyLove.

Підібрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу крісел-гойдалок та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити крісла-гойдалки за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані крісла-гойдалки за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на крісла-гойдалки за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Nattou кролик Бибу (321266)

0 голосів
Середня ціна: 3 639 грн.

4moms MamaRoo Plush Silver

0 голосів
Середня ціна: 9 975 грн.

Де купити?

Платошка
2 818 грн.

Bright Stars Кресло-качалка Солнечное сафари (7117)

0 голосів
Середня ціна: 2 818 грн.

Лучшее, что может быть для молодых родителей, это спокойный сон и увлекательная игра крохи. С креслом-качалкой “Солнечное сафари” (7117) родителям будет легко и просто укладывать малыша спать или играть с ним. Раскачиваясь, кресло будет успокаивать ребенка, а выбор из шести скоростей поможет ему...

Nattou ослик Алекс (321273)

0 голосів
Середня ціна: 3 639 грн.

4moms MamaRoo Plush Multi

0 голосів
Середня ціна: 9 975 грн.

Де купити?

Платошка
1 920 грн.

TinyLove Массажное кресло Жители Саванны' (1800106830)

0 голосів
Середня ціна: 1 920 грн.

Доставит массу удовольствия малышу кресло «Жители Саванны» от компании Tiny Love (арт. 1800106830). На кресле установлены съемные дуги, на которых расположены занимательные зверюшки. Крабик и бегемот поднимут настроение крохе и смогут привлечь его внимание на длительное время. Прорезыватель...

Nattou лошадка Ноа (777353)

0 голосів
Середня ціна: 2 592 грн.

Де купити?

Платошка
3 294 грн.

Weina Кресло-качалка MusiCozzi Magic (шоколадный) (4003.101.01)

0 голосів
Середня ціна: 3 294 грн.

Что может быть лучше чем спокойный сон и увлекательная игра крохи? С креслом-качалкой “MusiCozzi Magic” (4003.101.01) родителям будет легче укладывать малыша спать или играть с ним. Удобное сиденье регулируется в трех положениях, а игровая панель подарит ребенку веселое настроение или спокойный...

Nattou Пандочка Лулу (963367)

0 голосів
Середня ціна: 3 639 грн.