Допомога силам АТО

Коляски

Вітаємо вас у каталозі колясок!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Mysun.com.ua, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на коляски від таких популярних виробників, як Baciuzzi, Cam або Inglesina.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, механізм складання, колеса. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити коляски за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані коляски за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на коляски за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

baby tilly Family T-181

0 голосів
Середня ціна: 4 924 грн.

универсальная (2 в 1)

BEXA Ideal New (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 9 205 грн.

универсальная (2 в 1)

Be Cool Slide (3 в 1, люлька Cocoon (841)

0 голосів
Середня ціна: 15 499 грн.

универсальная (3 в 1)

Be Cool Slide (3 в 1, люлька Top (831S)

0 голосів
Середня ціна: 15 699 грн.

универсальная (3 в 1)

Aprica AirRia Luxuna

0 голосів
Середня ціна: 9 534 грн.

прогулочная

Adamex Aspena (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 7 780 грн.

универсальная (2 в 1)

EasyGo Optimo (прогулочная)

0 голосів
Середня ціна: 8 459 грн.

прогулочная

Anex Cross (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 14 846 грн.

универсальная (2 в 1)

Joie Float

0 голосів
Середня ціна: 4 098 грн.

QUATRO Rally

0 голосів
Середня ціна: 4 354 грн.