Допомога силам АТО

Коляски

Вітаємо вас у каталозі колясок!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Mysun.com.ua, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на коляски від таких популярних виробників, як Baciuzzi, Cam або Inglesina.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, механізм складання, колеса. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити коляски за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані коляски за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на коляски за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Britax B-Motion 4

0 голосів
Середня ціна: 9 540 грн.

прогулочная

Britax Smile 2

0 голосів
Середня ціна: 14 760 грн.

прогулочная

Britax Go

0 голосів
Середня ціна: 18 780 грн.

прогулочная

BEBETTO Tito (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 12 700 грн.

универсальная (2 в 1)

Aprica Optia

0 голосів
Середня ціна: 13 659 грн.

прогулочная

Adamex Monte Carbon (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 12 075 грн.

универсальная (2 в 1)

ABC Design Mint

0 голосів
Середня ціна: 6 969 грн.

прогулочная

ABC Design Lingo 6 (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 12 000 грн.

универсальная (2 в 1)

Jane Rider (2 в 1), люлька Micro

0 голосів
Середня ціна: 18 999 грн.

универсальная (2 в 1)

BEXA Cube (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 9 252 грн.

универсальная (2 в 1)