Допомога силам АТО

Коляски

Вітаємо вас у каталозі колясок!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Mysun.com.ua, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на коляски від таких популярних виробників, як Baciuzzi, Cam або Inglesina.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, механізм складання, колеса. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити коляски за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані коляски за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на коляски за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Carrello Magia CRL-10401

0 голосів
Середня ціна: 3 065 грн.

прогулочная

Carrello Pilot CRL-1418

0 голосів
Середня ціна: 3 092 грн.

прогулочная

Carrello Sonata CRL-1416

0 голосів
Середня ціна: 4 139 грн.

прогулочная

Carrello Arena CRL-8504

0 голосів
Середня ціна: 2 819 грн.

прогулочная

Carrello Gloria CRL-8506

0 голосів
Середня ціна: 3 222 грн.

прогулочная

baby tilly Cross T-171

0 голосів
Середня ціна: 4 561 грн.

прогулочная

Baby Style Oyster Atom

0 голосів
Середня ціна: 5 472 грн.

прогулочная

JEDO Trim R-line (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 18 859 грн.

универсальная (2 в 1)

Cam Cubo

0 голосів
Середня ціна: 4 242 грн.

прогулочная

Cam Curvi

0 голосів
Середня ціна: 4 132 грн.

прогулочная