Допомога силам АТО

Коляски

Вітаємо вас у каталозі колясок!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Mysun.com.ua, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на коляски від таких популярних виробників, як Baciuzzi, Cam або Inglesina.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, механізм складання, колеса. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити коляски за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані коляски за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на коляски за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

JEDO Koda (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 12 863 грн.

универсальная (2 в 1)

Cybex Bimisi Pure (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 7 150 грн.

универсальная (2 в 1)

Cybex Leotie Pure (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 7 832 грн.

универсальная (2 в 1)

Joie Pact

0 голосів
Середня ціна: 3 023 грн.

прогулочная

Cam Dinamico Convert

0 голосів
Середня ціна: 8 558 грн.

прогулочная

Britax Holiday

0 голосів
Середня ціна: 3 990 грн.

прогулочная

Maclaren Volo Shark Buggy

0 голосів
Середня ціна: 7 328 грн.

прогулочная

Junama Chess (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 10 382 грн.

универсальная (2 в 1)

Goodbaby Pockit+

0 голосів
Середня ціна: 2 794 грн.

прогулочная

Carrello Galaktika Alfa M31

0 голосів
Середня ціна: 7 552 грн.

универсальная (2 в 1)