Допомога силам АТО

Аксесуари для колясок

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів для колясок!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, In-green.com.ua, Baby FULL та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари для колясок від таких відомих виробників, як Navington, Cam або Bebecar.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів для колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари для колясок за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари для колясок за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для колясок за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Inglesina ZIPPY (7182)

0 голосів
Середня ціна: 669 грн.

Doona Travel bag/black SP 107-99-008-099

0 голосів
Середня ціна: 1 040 грн.

Doona Travel bag/black SP 107-99-008-099 - Рюкзак Удобная и легкая для переноски сумка для транспортировки автокресла-коляски. Складывается во встроенный карман. Прочная, водостойкая ткань рип-стоп. Подходит для путешествий по воздуху, морю или по земле.

Adamex Адаптер для автокресла

0 голосів
Середня ціна: 366 грн.

Адаптер для автокресла Adamex

Де купити?

Платошка
1 269 грн.

Kiddy Чехол для коляски City'n Move (46605CB000)

0 голосів
Середня ціна: 1 269 грн.

Компания Kiddy позаботилась о комфортных путешествиях с коляской, создав чехол для коляски City'n Move. Этот аксессуар сделает транспортировку коляски простой и беззаботной. Чехол защитит транспорт малыша от возможных повреждений и загрязнений. Длинная ручка позволяет повесить коляску на плече, а...

Doona All-day bag/black SP 104-99-001-099

0 голосів
Середня ціна: 2 112 грн.

Doona All-day bag/black SP 104-99-001-099 - Сумка Просторная, элегантная, с практичным дизайном. Специально разработана для поддержания устойчивости вашего Doona. Уникальные разъемы Doona с быстрым высвобождением.

QUATRO Москитная сетка для коляски Qvatro Moskquitoff 03 универсальная черная

0 голосів
Середня ціна: 178 грн.

Москитная сетка для универсальной коляски Qvatro - это надежная защита Вашего малыша от насекомых, пыли и тополиного пуха во время прогулки. Благодаря сетчатому материалу хорошо вентилируется. Универсальная москитная сетка для всех люлек - удобный и незаменимый аксессуар для люльки. Она станет...

Де купити?

Платошка
1 089 грн.

Maclaren Вкладыш Sunshine (AM1Y031892)

0 голосів
Середня ціна: 1 089 грн.

Настоящим модным аксессуаром для коляски станет вкладыш Maclaren для коляски. Созданный при сотрудничестве с дизайнером Орлой Кили, эргономический матрасик обладает яркой приятной расцветкой. Вкладыш надежно защитит коляску от возможных загрязнений, а малыша от ветра и холода. Аксессуар можно...