Допомога силам АТО

Аксесуари для колясок

Вітаємо вас у каталозі аксесуарів для колясок!
У нашому каталозі представлені найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, In-green.com.ua, Baby FULL та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на аксесуари для колясок від таких відомих виробників, як Navington, Cam або Bebecar.

Обрати потрібний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу аксесуарів для колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити аксесуари для колясок за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані аксесуари для колясок за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на аксесуари для колясок за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Doona Travel bag/black SP 107-99-008-099

0 голосів
Середня ціна: 1 040 грн.

Doona Travel bag/black SP 107-99-008-099 - Рюкзак Удобная и легкая для переноски сумка для транспортировки автокресла-коляски. Складывается во встроенный карман. Прочная, водостойкая ткань рип-стоп. Подходит для путешествий по воздуху, морю или по земле.

Де купити?

Огошка
104 грн.

Масик Автосплюша Индеец,

0 голосів
Середня ціна: 104 грн.

Автосплюша Индеец, Масик Полезная вещь для путешествий и прогулок. Поддерживает голову ребенка во время сна в транспорте. Позволяет мышцам шеи расслабиться, что гарантирует комфортный сон! Универсальное крепление позволяет зафиксировать автосплюшу в соответствии с размерами кресла, а, благодаря...

Inglesina ZIPPY (7182)

0 голосів
Середня ціна: 519 грн.

Adamex Адаптер для автокресла

0 голосів
Середня ціна: 366 грн.

Адаптер для автокресла Adamex

Doona All-day bag/black SP 104-99-001-099

0 голосів
Середня ціна: 2 112 грн.

Doona All-day bag/black SP 104-99-001-099 - Сумка Просторная, элегантная, с практичным дизайном. Специально разработана для поддержания устойчивости вашего Doona. Уникальные разъемы Doona с быстрым высвобождением.

Де купити?

Огошка
104 грн.

Масик Автосплюша Корона,

0 голосів
Середня ціна: 104 грн.

Автосплюша Корона, Масик Полезная вещь для путешествий и прогулок. Поддерживает голову ребенка во время сна в транспорте. Позволяет мышцам шеи расслабиться, что гарантирует комфортный сон! Универсальное крепление позволяет зафиксировать автосплюшу в соответствии с размерами кресла, а, благодаря...

QUATRO Москитная сетка для коляски Qvatro Moskquitoff 03 универсальная черная

0 голосів
Середня ціна: 178 грн.

Москитная сетка для универсальной коляски Qvatro - это надежная защита Вашего малыша от насекомых, пыли и тополиного пуха во время прогулки. Благодаря сетчатому материалу хорошо вентилируется. Универсальная москитная сетка для всех люлек - удобный и незаменимый аксессуар для люльки. Она станет...