Допомога силам АТО

Коляски

Вітаємо вас у каталозі колясок!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Mysun.com.ua, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на коляски від таких популярних виробників, як Baciuzzi, Cam або Inglesina.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, механізм складання, колеса. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити коляски за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані коляски за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на коляски за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Anex Cross (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 15 387 грн.

универсальная (2 в 1)

Miqilong MI BABY T900 Beige (T900-U2-BG01)

0 голосів
Середня ціна: 6 079 грн.

Тип: универсальная коляска (2 в 1) / Автокресло: возможно установить / Возможность установки люльки: есть / Механизм складывания: книжка

Britax B-Motion 4 Plus (прогулочная)

0 голосів
Середня ціна: 8 819 грн.

прогулочная

Anex Sport (2 в 1)

11 голосів
Середня ціна: 15 704 грн.

универсальная (2 в 1)

Miqilong V-BABY X159 Navy Blue (X159-09)

0 голосів
Середня ціна: 8 499 грн.

Тип: универсальная коляска (2 в 1) / Автокресло: нет / Возможность установки люльки: есть / Механизм складывания: книжка

Miqilong V-BABY X159 Dark red (X159-05)

0 голосів
Середня ціна: 9 199 грн.

Тип: универсальная коляска (2 в 1) / Автокресло: нет / Возможность установки люльки: есть / Механизм складывания: книжка

Miqilong DG712 сиреневая (DG712VT/WH)

0 голосів
Середня ціна: 2 894 грн.

Тип: прогулочная коляска / Автокресло: нет / Возможность установки люльки: нет / Механизм складывания: книжка

Anex Sport Q1(SP21) (ultra violet)

0 голосів
Середня ціна: 14 894 грн.

Тип: универсальная коляска / Автокресло: есть / Возможность установки люльки: есть / Механизм складывания: книжка

Jane Crosswalk (2 в 1, люлька Transporter Lite)

0 голосів
Середня ціна: 20 997 грн.

универсальная (2 в 1)

BEXA Fresh (люлька)

0 голосів
Середня ціна: 10 949 грн.

люлька (для новорожденных)