Допомога силам АТО

Коляски

Вітаємо вас у каталозі колясок!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Mysun.com.ua, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на коляски від таких популярних виробників, як Baciuzzi, Cam або Inglesina.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, механізм складання, колеса. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити коляски за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані коляски за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на коляски за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Anex Sport (2 в 1)

11 голосів
Середня ціна: 12 840 грн.

универсальная (2 в 1)

Anex Cross (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 13 845 грн.

универсальная (2 в 1)

Cam Taski (3 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 12 849 грн.

универсальная (3 в 1)

COLETTO Savona Decor (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 9 676 грн.

универсальная (2 в 1)

BabyHit Travel Air

0 голосів
Середня ціна: 3 621 грн.

прогулочная

ABC Design Mint

0 голосів
Середня ціна: 6 878 грн.

прогулочная

EasyGo Soul (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 10 488 грн.

универсальная (2 в 1)

BabyHit Cube (2 в 1)

0 голосів
Середня ціна: 7 662 грн.

Goodbaby Pockit

0 голосів
Середня ціна: 4 998 грн.

EasyGo Fusion Duo

0 голосів
Середня ціна: 4 906 грн.