Допомога силам АТО

Коляски

Вітаємо вас у каталозі колясок!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Babypro.com.ua, Mysun.com.ua, NashaMasha.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на коляски від таких популярних виробників, як Baciuzzi, Cam або Inglesina.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу колясок та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за необхідними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна, тип, механізм складання, колеса. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити коляски за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані коляски за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на коляски за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Tutek Torero Eco TOECO12/C

0 голосов
Середня ціна: 9 999 грн.

Tutek Torero TO1/T

0 голосов
Середня ціна: 8 499 грн.

Anex Cross 2.0 CR(09) dark plum

0 голосов
Середня ціна: 13 846 грн.

Anex Quant Qn (02) metal/black

0 голосов
Середня ціна: 18 999 грн.

Anex Quant Qn (05) lava/coral

0 голосов
Середня ціна: 18 999 грн.

Anex Quant Qn (06) water/blue

0 голосов
Середня ціна: 18 999 грн.

Anex m/type Dark Forest (QSE-03)

0 голосов
Середня ціна: 14 346 грн.

Anex m/type Vogue (QSE-04)

0 голосов
Середня ціна: 14 346 грн.

Anex m/type Nebulas Blue (Sp22-Q)

0 голосов
Середня ціна: 14 346 грн.

Anex m/type Sorbet (Sp20-Q)

0 голосов
Середня ціна: 14 346 грн.