Допомога силам АТО

Засоби захисту органів дихання

Раді вітати вас в каталозі средства защиты органов дыхания!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на средства защиты органов дыхания від таких популярних виробників, як Bravo.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу средства защиты органов дыхания та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати средства защиты органов дыхания за оптимальною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані средства защиты органов дыхания за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на средства защиты органов дыхания за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Krohn SG-70

0 голосів
Середня ціна: 50 грн.

Купить Защитные очки Krohn SG-70 в Украине, описание, отзывы. Защитные очки Krohn SG-70 предназначены для защиты глаз пользователя от летящих осколков, пыли во время выполнения разнообразных задач. Очки произведены на заводе 3M™. Данная модель отличается запатентованной технологией равномерного...

Де купити?

Kulibin.com.ua
17 грн.

MIOL 91-101

0 голосів
Середня ціна: 17 грн.

Krohn 9410A

0 голосів
Середня ціна: 165 грн.

Купить Респиратор Krohn 9410A в Украине, описание, отзывы. Респиратор Krohn 9410A идеально прилегает к лицу, что обеспечивает качественную защиту органов дыхания и комфортную посадку на голове.  Респиратор выполнен из высококачественного силикона, материал быстро приобретает температуру...

Де купити?

Kulibin.com.ua
23 грн.

MIOL 91-102

0 голосів
Середня ціна: 23 грн.

Krohn 9800-X

0 голосів
Середня ціна: 33 грн.

Купить Сменный фильтр для респиратора Krohn 9800-X в Украине, описание, отзывы. Сменный фильтр для респиратора Krohn 9800-X используется в качестве расходного материала к респираторам 9900F, 9800F. Устройство предназначено для защиты органов дыхания от паров кислот, аэрозолей, пыли,...

Де купити?

Kulibin.com.ua
207 грн.

MIOL 91-120

0 голосів
Середня ціна: 207 грн.