Допомога силам АТО

Уринали

Ласкаво просимо до каталогу уриналів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких BT.KIEV.UA, Mobilluck.com.ua, Abo.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на уринали від таких популярних виробників, як Porta, Jika або KOLO.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу уриналів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати уринали за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані уринали за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на уринали за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Villeroy & Boch Omnia Architectura 55740001

0 голосів
Середня ціна: 9 174 грн.

Villeroy & Boch Omnia Architectura 55730001

0 голосів
Середня ціна: 5 483 грн.

KOLO Nova Top (K2601100U)

0 голосів
Середня ціна: 584 грн.

GUSTAVSBERG Saval (7G510001)

0 голосів
Середня ціна: 1 890 грн.