Допомога силам АТО

П’єдестали

Ласкаво просимо до каталогу п’єдесталів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких BT.KIEV.UA та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на п’єдестали від таких популярних виробників, як Am.Pm, KOLO або ROCA.

Обрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу п’єдесталів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати п’єдестали за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані п’єдестали за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на п’єдестали за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

FORMIX АГЛИ б/акс. FMD 8806

0 голосів
Середня ціна: 2 323 грн.

Душевые стойки Formix Агли FMD 8806 станут незаменимым аксессуаром для вашей ванной комнаты, будут долго служить, радуя вас функциональностью и дизайном. Душевая система Formix Агли FMD 8806 производятся с учетом последних мировых тенденций и достижений инновационных технологий. Используется...

ROCA Gap A337471000

0 голосів
Середня ціна: 1 794 грн.

Производитель: Roca. Страна: Испания. Комплектация: полупьедестал. Цвет изделия: белый.

Де купити?

Aquacity.com.ua
520 грн.

Jika Полупьедестал Zeta (1939.1)

0 голосів
Середня ціна: 520 грн.

На поверхности керамического пьедестала встроены регулируемые крепления пружин с Magic Fix, позволяющих невидимо монтировать полупьедестал к чаше.

Jacob Delafon Ove 19962W-00

0 голосів
Середня ціна: 4 083 грн.

FORMIX КЛЕ с перекл. FMD 8805 4шт

0 голосів
Середня ціна: 2 943 грн.

Душевые стойки Formix Кле FMD 8805 станут незаменимым аксессуаром для вашей ванной комнаты, будут долго служить, радуя вас функциональностью и дизайном.Душевая система Formix Кле FMD 8805 производятся с учетом последних мировых тенденций и достижений инновационных технологий. Используется...

ROCA Gap A337470000

0 голосів
Середня ціна: 1 823 грн.

Размеры: 730 мм. Производитель: Roca. Страна: Испания. Комплектация: пьедестал. Цвет изделия: белый.

Де купити?

Aquacity.com.ua
429 грн.

Jika Полупьедестал Lyra для раковины Solo, 60 см

0 голосів
Середня ціна: 429 грн.

Полупьедестал Lyra для раковины Solo 60 см с крепежом.

Jacob Delafon Patio 19084D-00

0 голосів
Середня ціна: 2 043 грн.

FORMIX САРТА с смес. FMD 8812

0 голосів
Середня ціна: 3 669 грн.

Душевые стойки Formix Сарта FMD8812 станут незаменимым аксессуаром для вашей ванной комнаты, будут долго служить, радуя вас функциональностью и дизайном. Душевая система Formix Сарта FMD8812 производятся с учетом последних мировых тенденций и достижений инновационных технологий. Используется...

ROCA Nexo A337641000

0 голосів
Середня ціна: 2 232 грн.

Размеры: 170x215x705 мм. Производитель: Roca. Страна: Испания. Комплектация: пьедестал. Цвет изделия: белый.