Допомога силам АТО

Спеціальні інструменти

Раді вітати вас в каталозі спеціальних інструментів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, e-Altsest.com, DigitalVideo.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на спеціальні інструменти від таких популярних виробників, як EINHELL, Skil або AEG.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу спеціальних інструментів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити спеціальні інструменти за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані спеціальні інструменти за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на спеціальні інструменти за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Гравёр Диолд МЭД-1 МФ (Супермодель с подсветкой / все навороты)

0 голосів
Середня ціна: 1 094 грн.

Гравёр / Дремель / Бомашина / Мини-дрель электрическая  ДИОЛД МЭД-1 МФ(СУПЕР-МОДЕЛЬ В БОГАТЕЙШЕЙ КОМПЛЕКТАЦИИ) - АКЦИЯ ПО ЦЕНЕ !   Технические характеристики:   Номинальная потребляемая мощность, Вт 170  Напряжение питающей сети, В 220+10%  Частота тока питающей...

DREMEL VersaFlame-(2200-4)

0 голосів
Середня ціна: 1 539 грн.

DREMEL VersaFlame - это единственная стационарная паяльная лампа, которая безопасно объединяет в себе возможность использования отрытого пламени с катализатором и паяльной насадкой, превращая этот инструмент в самую универсальную стационарную паяльную лампу на сегодняшний день.

Гравёр (Дремель) Craft CSG-200

0 голосів
Середня ціна: 779 грн.

Модель Craft CSG-200 выгодно отличается от прочих гравёров встроенной электронной регулировкой частоты оборотов. На торце гравёра установленн LCD дисплей со светодиодной подстветкой приятного глазу сине-голубого цвета, который отображает частоту вращения шпинделя (индикация в тыс. об./мин). ...

DREMEL Multi-Vise (2500)

0 голосів
Середня ціна: 1 069 грн.

Тиски DREMEL® MULTI-VISE (2500) - надежно зажимают и фиксируют предметы любой формы. Дают возможность работать с заготовками под заданным углом. Поворачиваются на 360°, наклоняются на 50°. Крепятся на любую поверхность.

КАЧЕСТВЕННЫЙ ОТРЕЗНОЙ АЛМАЗНЫЙ ДИСК ДЛЯ ГРАВЁРОВ И БОРМАШИН D 30 ММ.

0 голосів
Середня ціна: 164 грн.

Назначение:Алмазныве двухсторонние диски, применяютсятся для для шлифовки и резки цветных  металлов,  пластика,  фарфора, керамики, стекла, эпоксидных смол, бетона, мягких камней т.п. материалов.Алмазные  диски обеспечивают высокоточный рез и широко используются в...

DREMEL VersaTip

0 голосів
Середня ціна: 1 389 грн.

Беспроводной газовый инструмент для 6 различных операций. Отличный инструмент для запаивания, расплавления, термоусадки, выжигания (пирографии), горячей резки и удаления краски.

КАЧЕСТВЕННЫЙ ОТРЕЗНОЙ АЛМАЗНЫЙ ДИСК ДЛЯ ГРАВЁРОВ И БОРМАШИН D 20 ММ.

0 голосів
Середня ціна: 99 грн.

Назначение:Алмазныве двухсторонние диски, применяютсятся для для шлифовки и резки цветных  металлов,  пластика,  фарфора, керамики, стекла, эпоксидных смол, бетона, мягких камней т.п. материалов.Алмазные  диски обеспечивают высокоточный рез и широко используются в...

DREMEL 231

0 голосів
Середня ціна: 1 249 грн.

Столик для фрезерования Dremel (231) превращает Ваш инструмент Dremel в стационарный фрезеровальный станок высокой точности. Пластмассовые ручки для обеспечения легкости сборки инструмента и регулирования глубины. Гладкая поверхность стола для обеспечения легкого скольжения обрабатываемой детали...

СМАЗКА ГРАФИТНАЯ ДЛЯ ГИБКИХ ВАЛОВ ГРАВЁРОВ AGRINOL GREASE NLGI 2

0 голосів
Середня ціна: 85 грн.

Назначение:   Смазка графитная предназначена для смазывания грубых тяжелонагруженных механизмов (открытых шестеренчатых передач, резьбовых соединений, ходовых винтов, домкратов, рессор и т. п.).    AGRINOL grease nlgi 2 успешно применяется для смазывания гибких приводов...

DREMEL 575

0 голосів
Середня ціна: 929 грн.

Угловая приставка Dremel (575) позволяет устанавливать насадки под прямым углом при работе в труднодоступных местах. Соединительная муфта позволяет установить приставку Dremel в 12 различных положениях.