Допомога силам АТО

Спеціальні інструменти

Раді вітати вас в каталозі спеціальних інструментів!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Abo.ua, e-Altsest.com, DigitalVideo.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на спеціальні інструменти від таких популярних виробників, як EINHELL, Skil або AEG.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу спеціальних інструментів та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити спеціальні інструменти за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані спеціальні інструменти за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на спеціальні інструменти за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Де купити?

Protovar.com.ua
16 298 грн.

DeWalt DCS350N

0 голосів
Середня ціна: 16 298 грн.

Данный шпилькорез для резьбовых шпилек предназначен для резки следующих материалов и размеров резьбовых шпилек: Мягкая сталь (M6

DREMEL VersaFlame-(2200-4)

0 голосів
Середня ціна: 1 539 грн.

DREMEL VersaFlame - это единственная стационарная паяльная лампа, которая безопасно объединяет в себе возможность использования отрытого пламени с катализатором и паяльной насадкой, превращая этот инструмент в самую универсальную стационарную паяльную лампу на сегодняшний день.

DREMEL Multi-Vise (2500)

0 голосів
Середня ціна: 1 069 грн.

Тиски DREMEL® MULTI-VISE (2500) - надежно зажимают и фиксируют предметы любой формы. Дают возможность работать с заготовками под заданным углом. Поворачиваются на 360°, наклоняются на 50°. Крепятся на любую поверхность.

DREMEL VersaTip

0 голосів
Середня ціна: 1 389 грн.

Беспроводной газовый инструмент для 6 различных операций. Отличный инструмент для запаивания, расплавления, термоусадки, выжигания (пирографии), горячей резки и удаления краски.

DREMEL 231

0 голосів
Середня ціна: 1 249 грн.

Столик для фрезерования Dremel (231) превращает Ваш инструмент Dremel в стационарный фрезеровальный станок высокой точности. Пластмассовые ручки для обеспечения легкости сборки инструмента и регулирования глубины. Гладкая поверхность стола для обеспечения легкого скольжения обрабатываемой детали...

DREMEL 575

0 голосів
Середня ціна: 929 грн.

Угловая приставка Dremel (575) позволяет устанавливать насадки под прямым углом при работе в труднодоступных местах. Соединительная муфта позволяет установить приставку Dremel в 12 различных положениях.

DREMEL 670

0 голосів
Середня ціна: 1 069 грн.

Мини-пила Dremel (670) превращает инструмент Dremel в прецизионную циркулярную пилу, выполняющую точные, чистые и прямые пропилы по древесине любого сорта.

DREMEL 910 (910-3)

0 голосів
Середня ціна: 464 грн.

Dremel 910 представляет собой высокотемпературный клеевой пистолет (165 °C) с наконечником, защищенным от подтекания. Благодаря компактному размеру и превосходной эргономике (Т-образная рукоятка, устойчивая база, выдвижная подставка), это идеальный инструмент для несложных задач.

DREMEL 940 (940-3)

0 голосів
Середня ціна: 1 099 грн.

DREMEL 940 - высокотемпературный клеевой пистолет (195 °C) со сменным соплом, защищенным от подтекания. Благодаря съёмному кабелю DREMEL 940 может использоваться в любом месте без питания.

DREMEL 3000 (3000-1/25)

0 голосів
Середня ціна: 2 419 грн.

Dremel 3000 - идеальный многофункциональный инструмент с новым инновационным наконечником EZ Twist. Комплект включает в себя многофункциональный инструмент Dremel 3000, с широким набором насадок и универсальным высококачественным гибким валом Dremel.