Допомога силам АТО

Компресори

Ласкаво просимо до каталогу компресорів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, e-Altsest.com, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на компресори від таких популярних виробників, як Black & Decker, БРИГАДИ або Remeza.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу компресорів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити компресори за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані компресори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на компресори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Intertool PT-0010

0 голосів
Середня ціна: 2 983 грн.

Производитель: Intertool

Makita AC310H

0 голосів
Середня ціна: 30 609 грн.

Основное Тип компрессора поршневой Конструкция безмасляный Привод прямой

Black & Decker ASI200

0 голосів
Середня ціна: 1 581 грн.

Тип электрический (компрессор) Манометр цифровой Максимальное давление 8.16 Атм

EINHELL TH-AC 200/30 OF

0 голосів
Середня ціна: 5 697 грн.

Производитель: Einhell

EINHELL TH-AC 240/50/10 OF

0 голосів
Середня ціна: 6 486 грн.

Производитель: Einhell

EnerSol ES-AC350-50

0 голосів
Середня ціна: 7 551 грн.

Количество фаз: Однофазный Напряжение: 220 В Частота: 50 Гц Мощность двигателя, кВт: 2,2 Производительность, л/мин: 350 Объем ресивера, л: 50

Metabo Basic 250-24 W

0 голосів
Середня ціна: 4 699 грн.

Оплата нал, безнал, Visa|MasterCard, терминал, кредит, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Teslaweld.com
3 780 грн.

Tesla Weld AIR 206

0 голосів
Середня ціна: 3 780 грн.

Компрессор Tesla AIR 206 имеет достаточную мощность и объем ресивера для использования с плазморезом CUT 40. А также с его помощью можно накачивать и подкачивать любые виды шин, выполнять покрасочные и другие работы. Большим плюсом этого компрессора является его компактность. Для быстрого и...

Де купити?

Coltan.com.ua
18 500 грн.

Makita EG2250A

0 голосів
Середня ціна: 18 500 грн.

Основные Характеристики: * Топливо бензин * Выходное напряжение 220 B (1 фаза) * Номинальная мощность 2 кВт * Максимальная мощность 2.2 кВт * Генератор синхронный Двигатель * Тип ДВС 4-х тактный * Модель двигателя Loncin 170F * Объем двигателя 210 см3 * Тип запуска ручной *...

VULKAN IBL 24B 1,8 кВт 24 л 190 л/мин IBL24B

0 голосів
Середня ціна: 3 583 грн.

Компрессор Vulkan IBL24B – это легкий масляный поршневой компрессор бытового уровня. Модель предназначена для работ в небольших мастерских, гаражах и так далее. Так как Vulkan IBL24B купить который можно в магазине Eurotools, является бытовым агрегатом, то он может получать питание только от...