Допомога силам АТО

Компресори

Ласкаво просимо до каталогу компресорів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, e-Altsest.com, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на компресори від таких популярних виробників, як Black & Decker, БРИГАДИ або Remeza.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу компресорів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити компресори за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані компресори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на компресори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Makita AC640

0 голосів
Середня ціна: 7 439 грн.

Тип компрессора: поршневой; Конструкция: безмасляный; Привод: прямой; Производительность на входе (л/мин): 170; Номинальное давление (бар): 8; Объем ресивера (л): 6; Тип: электромотор; Мощность (кВт): 1.46; Уровень шума (дБ): 95; Вес (кг): 14;

Intertool PT-0004

0 голосів
Середня ціна: 5 106 грн.

Производитель: Intertool

Intertool PT-0007

0 голосів
Середня ціна: 6 017 грн.

Производитель: Intertool

Intertool PT-0013

0 голосів
Середня ціна: 10 279 грн.

Производитель: Intertool

Intertool PT-0036

0 голосів
Середня ціна: 13 467 грн.

Производитель: Intertool

Intertool PT-0040

0 голосів
Середня ціна: 22 264 грн.

Производитель: Intertool

Patriot EURO 50-260

0 голосів
Середня ціна: 4 461 грн.

Производитель: PATRIOT

Patriot VX 50/402

0 голосів
Середня ціна: 7 754 грн.

Производитель: PATRIOT

WERK BMW-50

0 голосів
Середня ціна: 2 675 грн.

Производитель: Werk

Makita EW1060HX

0 голосів
Середня ціна: 9 590 грн.

Технические характеристики: * Назначение чистая вода * Производительность 7800 л/ч / максимальная / * Напор 45 м / максимальный / * Принцип действия центробежный * Высота всасывания 8 м * Максимальный размер частиц 4 мм * Система всасывания одноступенчатая * Вых. отверстие...