Допомога силам АТО

Компресори

Ласкаво просимо до каталогу компресорів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, e-Altsest.com, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на компресори від таких популярних виробників, як Black & Decker, БРИГАДИ або Remeza.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу компресорів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити компресори за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані компресори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на компресори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Makita AC640

0 голосів
Середня ціна: 7 541 грн.

Тип компрессора: поршневой; Конструкция: безмасляный; Привод: прямой; Производительность на входе (л/мин): 170; Номинальное давление (бар): 8; Объем ресивера (л): 6; Тип: электромотор; Мощность (кВт): 1.46; Уровень шума (дБ): 95; Вес (кг): 14;

STURM MC8850

0 голосів
Середня ціна: 804 грн.

Максимальная мощность 0,16 кВт Напряжение аккумулятора 12 В Количество цилиндров 1

Makita AC310H

0 голосів
Середня ціна: 30 895 грн.

Основное Тип компрессора поршневой Конструкция безмасляный Привод прямой

Black & Decker ASI200

0 голосів
Середня ціна: 1 544 грн.

Тип электрический (компрессор) Манометр цифровой Максимальное давление 8.16 Атм

WERK BMW-50

0 голосів
Середня ціна: 2 501 грн.

Производитель: Werk

FORTE ZA 65-51

0 голосів
Середня ціна: 6 507 грн.

Производитель: Forte

WERK ZBM 60-51

0 голосів
Середня ціна: 6 191 грн.

Производитель: Werk

Де купити?

Protovar.com.ua
9 010 грн.

STURM AC9365-50

0 голосів
Середня ціна: 8 960 грн.

Производитель: Sturm

Компрессор Metabo Basic 250-24 W

0 голосів
Середня ціна: 4 753 грн.

Кредит. Рассрочка. Оплата наличными, Безналичный расчет, Visa|MasterCard, терминал, PayPal, WebMoney – цена, отзывы, харатектеристики

Де купити?

Erbuyer.com
977 грн.

Hyundai HY 1540

0 голосів
Середня ціна: 950 грн.

Основные характеристикиТип компрессора: однопоршеновй Напряжение сети: 12 В Рабочий ток: 8 А Тип подключения: штекер в гнездо прикуривателя ПроизводительностьПроизводительность: 40 л/мин Максимальное давление: 8 бар Тип шланга: гибкий Длинна шланга: 64 см Длина кабеля питания: 290 см Время...