Допомога силам АТО

Компресори

Ласкаво просимо до каталогу компресорів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, e-Altsest.com, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на компресори від таких популярних виробників, як Black & Decker, БРИГАДИ або Remeza.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу компресорів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити компресори за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані компресори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на компресори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

BauMaster AC-93155

0 голосів
Середня ціна: 3 615 грн.

Производитель: BauMaster

BauMaster AC-9315

0 голосів
Середня ціна: 2 635 грн.

Производитель: BauMaster

STURM AC9323

0 голосів
Середня ціна: 11 624 грн.

Производитель: Sturm

FORTE FL 24

0 голосів
Середня ціна: 2 678 грн.

Производитель: Forte

FORTE FL 50

0 голосів
Середня ціна: 3 091 грн.

Производитель: Forte

FORTE ZA 65-100

0 голосів
Середня ціна: 7 827 грн.

Производитель: Forte

Makita AC1300

0 голосів
Середня ціна: 13 081 грн.

Мобильный компрессор Makita AC1300 будет полезен при выполнении многих промышленных и бытовых работ. Makita AC1300 безмасляный компрессор незаменим при обеспечении работы пневматических приборов и накачке воздухом колес автомобилей. Объем бака для воздуха модели AC1300 - 20 литров, сделан он из...

WERK VBM-50N

0 голосів
Середня ціна: 4 546 грн.

Производитель: Werk

Hyundai HY 1645

0 голосів
Середня ціна: 1 077 грн.

Электрический компрессор; наличие манометра: аналоговый; максимальное давление, атм: 6,8; питание: 12В

Hyundai HY 1765

0 голосів
Середня ціна: 1 523 грн.

Электрический компрессор; наличие манометра: аналоговый; максимальное давление, атм: 10,2; питание: 12В