Допомога силам АТО

Компресори

Ласкаво просимо до каталогу компресорів!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, e-Altsest.com, Abo.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на компресори від таких популярних виробників, як Black & Decker, БРИГАДИ або Remeza.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу компресорів та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити компресори за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані компресори за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на компресори за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

FORTE FL 50

0 голосів
Середня ціна: 3 105 грн.

Производитель: Forte

FORTE VFL 50

0 голосів
Середня ціна: 5 361 грн.

Производитель: Forte

FORTE ZA 65-100

0 голосів
Середня ціна: 7 964 грн.

Производитель: Forte

WERK BM-2T24N

0 голосів
Середня ціна: 1 984 грн.

Купить Компрессор Werk BM-2T24N в Украине, описание, отзывы. Компрессор Werk BM-2T24N значительно упрощает решение задач как в быту, так и в профессиональной деятельности. Давление, создаваемое аппаратом достигает 8 бар. Оборудование оснащено реле давления, которое вы можете настраивать под...

FORTE V-0.4/101

0 голосів
Середня ціна: 9 713 грн.

Производитель: Forte

ODWERK TOF 7524

0 голосів
Середня ціна: 4 016 грн.

Компрессор безмасляный Odwerk TOF-7524  используют абсолютно для любых нужд, где необходим сжатый воздух. Преимуществом данной модели является абсолютно чистый воздух и увеличенный ресурс.Станет незаменимым как для бытовых нужд так и для стоматологических кабинетов и лабораторий,...

BauMaster AC-93155

0 голосів
Середня ціна: 3 424 грн.

Производитель: BauMaster

Makita AC1350

0 голосів
Середня ціна: 15 306 грн.

Тип компрессора: поршневой; Конструкция: безмасляный; Привод: прямой; Производительность на входе (л/мин): 240; Номинальное давление (бар): 10; Объем ресивера (л): 50; Тип: электромотор; Мощность (кВт): 1.5; колеса для транспортировки; Уровень шума (дБ): 97; Габариты (см): 70x32x94; Вес (кг): 26.5

STURM AC9323

0 голосів
Середня ціна: 11 235 грн.

Производитель: Sturm

BauMaster AC-9315

0 голосів
Середня ціна: 2 533 грн.

Основное Тип компрессора поршневой Конструкция масляный Привод прямой