Допомога силам АТО

Газові теплогармати

Ласкаво просимо до каталогу газових теплогармат!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Магазин ваших покупок, Mobilluck.com.ua, KLONDAYK.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на газові теплогармати від таких відомих виробників, як Master, Sial або FORTE.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу газових теплогармат та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити газові теплогармати за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані газові теплогармати за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на газові теплогармати за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Газовый нагреватель Biemmedue GP 25 M - 3.9-30.2 кВт

0 голосов
Середня ціна: 7 652 грн.

Надежный обогреватель однофазного типа предназначен для быстрого обогрева большого помещения (гараж, склад, теплица, мастерская, станция СТО и т.д.), не оставляя при этом неприятного запаха сгорания топлива. Также он будет незаменим при проведении строительно-ремонтных работ, чтобы обеспечить...

Газовый нагреватель Biemmedue GP 60 M-30.2-73.6 кВт

0 голосов
Середня ціна: 11 767 грн.

Газовый обогреватель Biemmedue GP-60M - это мощный аппарат Итальянского производства, который быстро и качественно обогреет помещение (гараж, сто и т.д.) не оставляя запаха сгорания топлива и сохраняя при этом чистоту воздуха. Газовый обогреватель оснащен автоматической газовой горелкой,...

Газовый нагреватель Biemmedue GP 65 M-3,3-66,3 кВт

0 голосов
Середня ціна: 11 623 грн.

Газовый обогреватель Biemmedue GP-65 - это мощный аппарат, который быстро и качественно обогреет помещение (гараж, сто и т.д.) не оставляя запаха сгорания топлива и сохраняя при этом чистоту воздуха. Газовый обогреватель оснащен автоматической газовой горелкой, пьезоэлектрическим поджигом,...