Допомога силам АТО

Дизельні теплогармати

Вітаємо вас у каталозі дизельних теплогармат!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Stroyteh.com.ua, Fotos та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на дизельні теплогармати від таких популярних виробників, як SPITWATER, Master або Sial.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу дизельних теплогармат та відібрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати дизельні теплогармати за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані дизельні теплогармати за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на дизельні теплогармати за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Дизельный нагреватель Biemmedue EC 85 - 85 кВт, 4300 м

0 голосов
Середня ціна: 54 004 грн.

Дизельный обогреватель непрямого нагрева Biemmedue EC-85 - отличный выбор, если Вы хотите быстро и качественно обогреть большое помещение и при этом сохранить чистоту воздуха, ведь аппарат обладает тепловой мощностью в 85 кВт. Обогреватель обладает предварительным нагревом топлива, что делает...

Дизельный нагреватель Biemmedue EC 55 - 55 кВт, 2500 м

0 голосов
Середня ціна: 46 023 грн.

Дизельный обогреватель непрямого нагрева Biemmedue EC-55 – высококачественный Итальянский профессиональный аппарат, который поможет Вам в обогреве и поддержании заданной температуры в небольшом помещении, комнаты, теплицы или гаража, поможет при строительстве или на СТО. Отличительными...