Допомога силам АТО

Цвяходери

Вітаємо вас у каталозі цвяходерів!
Ми пропонуємо вам розглянути найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Tools-Master та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на цвяходери від таких популярних виробників, як Makita.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу цвяходерів та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити цвяходери за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані цвяходери за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на цвяходери за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

Світязь Лом строительный 1000мм (44211)

0 голосів
Середня ціна: 163 грн.

Лом строительный Світязь 1000мм (44211)   Производитель: Світязь Дополнительные характеристики: длина - 1000мм; дивметр- 24мм; материал - сталь. Комплект поставки: 1шт.

Stanley (1-55-120)

0 голосів
Середня ціна: 3 340 грн.

Описание:Инструмент "4-в-1" для использования в качестве рычага, ударного инструмента, для расщепления материала и изгибания элементов конструкций;Одноэлементная кованая конструкция из углеродистой стали обеспечивает высокую прочность и продолжительный срока службы;Зазубренные губки для...

Світязь Лом строительный 1400мм (44212)

0 голосів
Середня ціна: 221 грн.

Лом строительный Світязь 1400мм (44212)   Производитель: Світязь Дополнительные характеристики: длина - 1400мм; дивметр- 24мм; материал - сталь. Комплект поставки: 1шт.

Stanley (1-55-504)

0 голосів
Середня ціна: 1 149 грн.

Описание:Гвоздодер-монтировка STANLEY 1-55-504Технические характеристики:Производитель     STANLEYДлина, см     91.4

Світязь Лом-гвоздодер 400мм (44213)

0 голосів
Середня ціна: 41 грн.

Лом-гвоздодер Світязь 400мм (44213)   Производитель: Світязь Дополнительные характеристики: длина - 400мм; дивметр- 14мм; материал - сталь. Комплект поставки: 1шт.

Stanley (1-55-513)

0 голосів
Середня ціна: 936 грн.

Описание:Пружинная сталь для высокой прочности и продолжительного срока службыШлифованные кромки гвоздодера для лучшего зацепления гвоздяШирокая пятка гвоздодера для удобства работыПлоская ударная поверхность для работ по разборке конструкцийЛегкая конструкция для удобства...