Допомога силам АТО

Багатофункціональний інструмент

Вітаємо вас у каталозі многофункциональный инструмент!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на многофункциональный инструмент від таких популярних виробників, як Black & Decker, DREMEL або Bosch.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу многофункциональный инструмент та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити многофункциональный инструмент за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані многофункциональный инструмент за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на многофункциональный инструмент за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

DeWalt DCS355N

0 голосів
Середня ціна: 4 906 грн.

Многофункциональный инструмент (реноватор); Питание: аккумулятор; Тип аккумулятора: Li-Ion; Скорость вращения, об/мин: 20000

Де купити?

Kulibin.com.ua
5 231 грн.

Makita TM3000CX1J

0 голосів
Середня ціна: 5 231 грн.

Производитель: Makita

DeWalt Dwe315KT

0 голосів
Середня ціна: 8 130 грн.

Многофункциональный инструмент DeWALT DWE315KT сумеет стать незаменимым помощником для профессионалов, ведь в нем предоставлен большой набор разнообразных элементов, позволяющих выполнять множество задач. DeWALT DWE315KT не вызовет сложностей как в процессе эксплуатации, так и в обслуживании, так...

DeWalt Dwe315

0 голосів
Середня ціна: 4 692 грн.

DeWALT DWE315 является высококачественным многофункциональным инструментом. Реноватор питается от сети с напряжением 220 В и потребляет 300 Вт. Скорость вращения регулируется до максимальных 22000 оборотов в минуту. Среди особенностей имеется возможность блокировки кнопки включения для большей...

Makita DTM51Z

0 голосів
Середня ціна: 5 356 грн.

Быстрая замена расходника без применения ключа Новая система защиты аккумулятора обеспечивает большую производительность, срок службы батареи Индикатор разряда батареи

Makita DTM50Z

0 голосів
Середня ціна: 4 201 грн.

Примечание: без аккумулятора в комплекте; Питание: Аккумулятор; Напряжение аккумулятора, В: 18; Максимальныя скорость вращения, об/мин: 20000;

Bosch GOP 30-28

0 голосів
Середня ціна: 5 610 грн.

Многофункциональный инструмент Bosch GOP 30-28 оснащен мощным двигателем 300 Вт. и системой крепления принадлежностей Starlock.

Makita TM30DZ

0 голосів
Середня ціна: 3 929 грн.

Основное Устройство реноватор Характеристики Кол-во колебаний 6000 – 20000 кол/мин Угол колебаний слева/справа 1.6 °

Bosch PMF 250 CES

0 голосів
Середня ціна: 4 059 грн.

Универсальный инструмент Bosch PMF 250 CES мощностью 250 Вт - пиление, резка, шлифование и шабрение даже в труднодоступных местах.

DeWalt DCS355D2

0 голосів
Середня ціна: 12 529 грн.

Многофункциональный инструмент (реноватор); Питание: аккумулятор; Тип аккумулятора: Li-Ion