Допомога силам АТО

Алмазна техніка

Раді вітати вас в каталозі алмазная техника!
Ми пропонуємо вам розглянути найостанніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких KLONDAYK.com.ua, Динстех, Vpk.kiev.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на алмазная техника від таких відомих виробників, як Bosch, F-M або Cedima.

Підібрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу алмазная техника та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташовується в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити алмазная техника за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані алмазная техника за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити элементи. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на алмазная техника за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Bosch GNF 35 CA

0 голосів
Середня ціна: 23 100 грн.

Бороздодел Bosch GNF 35 CA - выносливый инструмент с системой Constant-Electronic. Максимальную безопасность обеспечивают защитный кожух, блокировка от повторного пуска и блокировка погружения.

Bosch GBR 15 CA

0 голосів
Середня ціна: 15 950 грн.

Шлифмашина по бетону Bosch GBR 15 CA - выносливый инструмент с запантентованой системой пылеизоляции. Плавный пуск, система ограничения пускового тока, система защиты от перегрузки, бронированная обмотка.

Bosch GDB 180 WE Professional

0 голосів
Середня ціна: 37 460 грн.

Дрель алмазного сверления Bosch GDB 180 WE Professional - компактный и мощный инструмент для кернового сверления отверстий до 180 мм! 2000-ватная дрель Bosch GDB 180 WE Professional для сухого и мокрого сверления алмазными коронками бетона, железобетона. Может использоваться со сверлильной...

Bosch GDB 350 WE Professional

0 голосів
Середня ціна: 61 580 грн.

Дрель алмазного сверления Bosch GDB 350 WE Professional - профессиональная, мощностью 3200 Вт для мокрого сверления железобетона, алмазными сверлильными коронками. Три передачи (420, 820 и 1250 об/мин) позволяют сверлить отверстия разного диаметра: 1-я передача — 165-350 мм, 2-я —...

Bosch GCR 350

0 голосів
Середня ціна: 40 650 грн.

Сверлильная стойка Bosch GCR 350 - для точного сверления больших отверстий в бетоне важно надежно закрепить рабочий инструмент. Для этго применяется сверлильная станина Bosch GCR 350 Professional, которая подходит для установки в нее дрели алмазного бурения GDB 350 WE. Общая длина стойки 955 мм....

Bosch GCR 180

0 голосів
Середня ціна: 31 430 грн.

Сверлильная стойка Bosch GCR 180 - для комфортного, точного сверления больших отверстий в бетоне важно надежно закрепить рабочий инструмент. С этой целью служитсверлильная станина Bosch GCR 180 Professional, которая подходит для установки в нее дрели алмазного бурения GDB 180 WE. Общая длина...