Допомога силам АТО

Пневматичне обладнання

Ласкаво просимо до каталогу пневматичного обладнання!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Мир Инструмента, Stroyteh.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пневматичне обладнання від таких популярних виробників, як WERK, Intertool або FORTE.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу пневматичного обладнання та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати пневматичне обладнання за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані пневматичне обладнання за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пневматичне обладнання за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

TOPEX 5м (75M680)

0 голосів
Середня ціна: 147 грн.

Hitachi NC40G

0 голосів
Середня ціна: 16 509 грн.

Особенности: Небольшой вес, удобный дизайн 2 x 1.4Ah аккумулятора, время работы 60 мин Высокая можность привода: 80 Дж До 1200 гвоздей на однин топливный элемент Легко чистится   Технические характеристики: Размеры гвоздей - 15 - 40 длина, 2.9 - 3.3мм...

Де купити?

Kulibin.com.ua
520 грн.

MIOL 80-896

0 голосів
Середня ціна: 520 грн.

TOPEX 15м (75M682)

0 голосів
Середня ціна: 245 грн.

ABAC MonteCarlo B20

0 голосів
Середня ціна: 5 549 грн.

Купить Компрессор ABAC MonteCarlo B20 в Украине, описание, отзывы. Компрессор ABAC MonteCarlo B20 - это портативный агрегат с объемом ресивера 50 л. Электрический однофазный двигатель с тепловой защитой от перегрева и автоматическим повторным пуском, оптимально сбалансированный вал из литого...

Де купити?

Kulibin.com.ua
865 грн.

MIOL 80-897

0 голосів
Середня ціна: 865 грн.

TOPEX 10м (75M681)

0 голосів
Середня ціна: 197 грн.

ABAC Vento B15

0 голосів
Середня ціна: 3 720 грн.

Купить Компрессор ABAC Vento B15 в Украине, описание, отзывы. Компрессор ABAC Vento B15 - это портативный безмасляный поршневой агрегат с объемом ресивера 6 л. Электрический однофазный двигатель с тепловой защитой от перегрева и автоматическим повторным пуском, оптимально сбалансированный вал...

Де купити?

Kulibin.com.ua
1 076 грн.

MIOL 80-898

0 голосів
Середня ціна: 1 076 грн.

ABAC POLE POSITION B15

0 голосів
Середня ціна: 3 906 грн.

Купить Компрессор ABAC POLE POSITION B15 в Украине, описание, отзывы. Компрессор ABAC POLE POSITION B15 - это портативный безмасляный поршневой агрегат с объемом ресивера 24 л. Электрический однофазный двигатель с тепловой защитой от перегрева и автоматическим повторным пуском, оптимально...