Допомога силам АТО

Пневматичне обладнання

Ласкаво просимо до каталогу пневматичного обладнання!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Мир Инструмента, Stroyteh.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на пневматичне обладнання від таких популярних виробників, як WERK, Intertool або FORTE.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна послідовно переглянути сторінки каталогу пневматичного обладнання та відібрати найбільш привабливу ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за потрібними характеристиками, що значно прискорить пошук продукту, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати пневматичне обладнання за вигідною ціною.

Якщо ж ви не можете визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані пневматичне обладнання за всіма характеристиками. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на пневматичне обладнання за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

TOPEX 5м (75M680)

0 голосів
Середня ціна: 147 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
502 грн.

MIOL 80-896

0 голосів
Середня ціна: 502 грн.

TOPEX 15м (75M682)

0 голосів
Середня ціна: 245 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
835 грн.

MIOL 80-897

0 голосів
Середня ціна: 835 грн.

TOPEX 10м (75M681)

0 голосів
Середня ціна: 197 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
1 008 грн.

MIOL 80-898

0 голосів
Середня ціна: 1 008 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
519 грн.

MIOL 80-899

0 голосів
Середня ціна: 519 грн.

Де купити?

Kulibin.com.ua
311 грн.

MIOL 81-351 (10м)

0 голосів
Середня ціна: 311 грн.