Допомога силам АТО

Ізоляція та системи кріплення

Раді вітати вас в каталозі ізоляції та систем кріплення!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких GoodLamp.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на ізоляцію та системи кріплення від таких відомих виробників, як E.NEXT.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу ізоляції та систем кріплення та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте придбати ізоляцію та системи кріплення за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані ізоляцію та системи кріплення за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на ізоляцію та системи кріплення за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

ABRO ER-400 101,6x5см

0 голосів
Середня ціна: 65 грн.

Бандаж глушителя ABRO ER-400 высокотемпературостойкий; ремонт выхлопных труб; быстро и легко применим; не требует инструмента; уменьшает шум; ремонт без разборки глушителя.

Кабельная застежка на липучке, длина 15.2 см.

0 голосів
Середня ціна: 15 грн.

Кабельная застежка на липучке, длина 15.2 см.

Кабельная застежка цветная на липучке, длина 20.00 см.

0 голосів
Середня ціна: 53 грн.

Кабельная застежка цветная на липучке, длина 20.00 см.

MANNOL 9617 Thread Seal Tape

0 голосів
Середня ціна: 39 грн.

Mannol 9617 Thread Seal Tape - фторопластовая лента для герметизации Длина - 15 м Ширина - 19 мм Толщина - 0.075 мм

Кабельная застежка на липучке, цвет - черный, длина 30.00 см.

0 голосів
Середня ціна: 78 грн.

Кабельная застежка на липучке, цвет - черный, длина 30.00 см.

K2 AUTOBAND B300

0 голосів
Середня ціна: 55 грн.

К2 AUTOBAND B300 - Лента клейкая для ремонта шлангов Размер: 5х3 см Клейкая лента для ремонта шлангов. Подходит для ремонта садовых шлангов, ванной комнаты и всех других шлангов в доме и автомобиле.

Cable Clamp Кабельный зажим MEGA Clamp, цвет - жёлтый

0 голосів
Середня ціна: 550 грн.

Cable Clamp Кабельный зажим MEGA Clamp, цвет - жёлтый

MP6489 Многоразовая кабельная стяжка, длина - 30 см

0 голосів
Середня ціна: 26 грн.

Многоразовая кабельная стяжка Длина - 30 см