Допомога силам АТО

Драбини

Вітаємо вас у каталозі драбин!
У нашому каталозі представлені найактуальніші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких In-green.com.ua, Abo.ua, e-Altsest.com та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на драбини від таких відомих виробників, як WERK, Технолог або FORTE.

Підібрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу драбин та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити драбини за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані драбини за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на драбини за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

KRAUSE Corda 3x7

0 голосів
Середня ціна: 2 709 грн.

KRAUSE Tribilo 3x12

0 голосів
Середня ціна: 8 699 грн.

KRAUSE Vario Top 2x6 ступеней 121370

0 голосів
Середня ціна: 5 256 грн.

KRAUSE Stabilo 7 стремянка

0 голосів
Середня ціна: 4 611 грн.

KRAUSE Multi Matic 5x4x4x5 120700EN

0 голосів
Середня ціна: 5 379 грн.

KRAUSE Tribilo 3x9

0 голосів
Середня ціна: 5 010 грн.

KRAUSE Stabilo 8 124555

0 голосів
Середня ціна: 5 133 грн.

KRAUSE SePro 5

0 голосів
Середня ціна: 2 696 грн.

KRAUSE Stabilo 6 124531

0 голосів
Середня ціна: 4 303 грн.

KRAUSE Stabilo 4 стремянка

0 голосів
Середня ціна: 3 214 грн.