Допомога силам АТО

Бензоінструмент

Ласкаво просимо до каталогу бензоінструменту!
У нашому каталозі представлені найновіші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких 3kita.com.ua, Tools-Master, In-green.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на бензоінструмент від таких відомих виробників, як Husqvarna, SPARKY або Solo.

Обрати потрібний вам товар за найнижчою ціною можна багатьма способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу бензоінструменту та вибрати найбільш привабливу ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Для того, щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете використати підбір за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити необхідні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити бензоінструмент за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому товарі зупинити свій вибір, то достатньо порівняти вибрані бензоінструмент за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного товару на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на бензоінструмент за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та збережете час!

Titan ББР355

0 голосів
Середня ціна: 9 724 грн.

Представляем вашему вниманию специализированное устройство для резки камня, бетона, металла, а так же дорожного покрытия - бензорез ТИТАН ББР355. Характеризуется высокой продуктивностью и скоростью резки благодаря мощному двигателю, а так же большому крутящему моменту, который помогает без труда...