Допомога силам АТО

Промивні мастила

Вітаємо вас у каталозі промивних мастил!
Представляємо вашій увазі найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Axxa.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на промивні мастила від таких відомих виробників, як ТНК, ENEOS або Motul.

Обрати необхідний вам товар за вигідною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу промивних мастил та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся сортуванням товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору знаходиться в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна виставити потрібні налаштування пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви бажаєте купити промивні мастила за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте відібрані промивні мастила за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним продуктом на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити продукти. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця характеристик обраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на промивні мастила за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

EVO FLUSHING OIL 3,5л

0 голосів
Середня ціна: 259 грн.

ZIC FLUSH, 4л

0 голосів
Середня ціна: 333 грн.

Промывочное масло ZIC FLUSH, 4л Тип: промывочное масло Тип двигателя: бензин, дизель Объєм: 4 л Дополнительно: эффективно при замене как минеральных так и синтетических моторных, и трансмиссионных масел

EVO FLUSHING OIL 200L

0 голосів
Середня ціна: 11 309 грн.

Akvilon FLUSH OIL 3л

0 голосів
Середня ціна: 175 грн.

AKVILON FLUSH OIL 3л - промывочное масло Тип: минеральное Объем: 3 л Вязкость: SAE10

EVO FLUSHING OIL (20л.)

0 голосів
Середня ціна: 1 375 грн.

Hi-Gear HG2211 3,78л

0 голосів
Середня ціна: 812 грн.

Hi-Gear HG2211 3,78л - 5-минутная промывка двигателя Объем: 3.78 л Предназначена для 4-цилиндровых двигателей с объемом системы смазки 4-5 литров (HG2205, HG2211) / 6-8-цилиндровых двигателей и сильно загрязненных 4-цилиндровых (HG2209).

VIPOIL Professional Promo (3,5л.)

0 голосів
Середня ціна: 206 грн.

Лукойл НК 4л

0 голосів
Середня ціна: 188 грн.

ЛУКОЙЛ НК 4л - Минеральное промывочное масло Объем: 4л Минеральное масло с композицией высокоэффективных моющих присадок. Применяемые присадки обеспечивают высокие моющие, антикоррозионные и противоизносные свойства.

Comma X-FLOW FLUSH OUT (5л.)

0 голосів
Середня ціна: 529 грн.

Verylube XB 20250 2л

0 голосів
Середня ціна: 195 грн.

VERYLUBE XB 20250 2л - Промывочное масло Промывочное масло - промывка двигателя и трансмиссии Упаковка: Пакет Объем: 2л