Допомога силам АТО

Гучний зв’язок

Ласкаво просимо до каталогу гучного зв’язку!
Представляємо вашій увазі найостанніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Fotos, Mobilluck.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на гучний зв’язок від таких відомих виробників, як Parrot, Celleden або iBest.

Підібрати необхідний вам товар за найнижчою ціною можна декількома способами.
По-перше, ви можете послідовно переглянути сторінки каталогу гучного зв’язку та вибрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук товару, відповідного вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати гучний зв’язок за найнижчою ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то просто порівняйте вибрані гучний зв’язок за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" біля кожного продукту на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список порівняння товарів, в який можна додати або видалити товари. По кліку на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде показана порівняльна таблиця характеристик відібраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на гучний зв’язок за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та збережете час!

Parrot MKi9200

0 голосів
Середня ціна: 5 555 грн.

Parrot MKi9200 Автомобильный Bluetooth (блютуз) Bluetooth 2.0 с профилями HFP TFT экран, 2,4" ,цветной, 72 x 57 x 12 мм Док-разъем для подключения iPod и i-Phone Прослушивание музыки с Ipod через автодинамики

Parrot ASTEROID Mini

0 голосів
Середня ціна: 6 625 грн.

Parrot ASTEROID Mini Дисплей: 3.2” Операционная система: Android 1.5 Bluetooth, USB Подключение двух телефонов одновременно Совместимые форматы: MP3, AAC, WMA, WAV, OGG Эквалайзер: 7 полос Совместимость с iPod/iPhone по кабелю, USB, SD, линейный вход