Допомога силам АТО

Паркувальні радари

Ласкаво просимо до каталогу паркувальних радарів!
Ми пропонуємо вам розглянути найновіші пропозиції від провідних інтернет-магазинів України, серед яких Aks.ua, Abo.ua, Axxa.com.ua та багато інших.
Використовуючи наш сервіс ви можете порівняти ціни на паркувальні радари від таких відомих виробників, як TIGER, Spy або Longhorn.

Підібрати потрібний вам товар за вигідною ціною можна декількома способами.
По-перше, можна поступово переглянути сторінки каталогу паркувальних радарів та відібрати бажану ціну з тих, які перераховані в блоці "Де купити?", розташованому поруч з обраним товаром. Щоб зробити пошук більш конкретним скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, можна скористатися підбором за необхідними параметрами, що значно прискорить пошук товару, який відповідає вашим вимогам. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати необхідні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також можна вибрати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете придбати паркувальні радари за вигідною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані паркувальні радари за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити продукти. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів обраних вами товарів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на паркувальні радари за допомогою нашого сервісу ви завжди залишитеся задоволені своїми придбаннями та заощадите час!

Falcon PS01

0 голосів
Середня ціна: 527 грн.

Парковочный Ассистент Falcon PS01 Модуль прорисовки траектории движения автомобиля при парковке. Совместим с большинством автомобилей следующих марок: Acura, Audi, BUICK, Citroen, CHERY, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Lamborghini, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Opel, Scion, Skoda, SUBARU, Toyota, VW.

Falcon 2611-4 Black

0 голосів
Середня ціна: 605 грн.

Парктроник Falcon 2611-4 Black Дисплей: 3-х цветный, крепится на скотч Тип соединения дисплея с блоком: проводное Цвет датчиков: черный Количество датчиков: 4 шт. Диаметр датчика: 20,5 мм

ParkCity Kiev 818/302L Silver

0 голосів
Середня ціна: 3 570 грн.

Количество датчиков: 8 / Цвет датчиков: серебристый

ParkCity Kiev 818/302L Black

0 голосів
Середня ціна: 3 570 грн.

Количество датчиков: 8 / Цвет датчиков: черный

ParkCity Kiev 818/302L white

0 голосів
Середня ціна: 3 570 грн.

Количество датчиков: 8 / Цвет датчиков: белый

ParkCity Kiev 818/302L Dark Gold

0 голосів
Середня ціна: 3 570 грн.

Количество датчиков: 8 / Цвет датчиков: золотистый

ParkCity Kiev 818/302L Grey Blue

0 голосів
Середня ціна: 3 570 грн.

Количество датчиков: 8 / Цвет датчиков: серый

ParkCity Kiev 818/302L Light Grey

0 голосів
Середня ціна: 3 570 грн.

Количество датчиков: 8 / Цвет датчиков: серый

ParkCity Kiev 818/302L Yellow

0 голосів
Середня ціна: 3 570 грн.

Количество датчиков: 8 / Цвет датчиков: желтый

Phantom BS 2515

0 голосів
Середня ціна: 35 916 грн.

Количество датчиков: 4 / Цвет датчиков: черный