Допомога силам АТО

Сітки для фіксації вантажу

Ласкаво просимо до каталогу сіток для фіксації вантажу!
Представляємо вашій увазі найактуальніші пропозиції від кращих інтернет-магазинів України, серед яких Autostudio.com.ua та багато інших.
За допомогою нашого сервісу ви можете порівняти ціни на сітки для фіксації вантажу від таких популярних виробників, як THULE.

Обрати необхідний вам товар за оптимальною ціною можна наступними способами.
По-перше, ви можете поступово переглянути сторінки каталогу сіток для фіксації вантажу та вибрати бажану ціну з тих, які наведені в блоці "Де купити?", розміщеному біля вибраного товару. Для того, щоб конкретизувати пошук скористайтеся можливістю сортування товарів за популярністю, числом пропозицій від магазинів або ж ціною.
По-друге, ви можете скористатися підбором за потрібними параметрами, що значно прискорить пошук продукту, який відповідає вашим побажанням. Форма підбору розташована в крайній правій колонці каталогу товарів. У формі можна вказати потрібні параметри пошуку, такі як бренди, ціна. Також ви можете вказати конкретний інтернет-магазин, в якому ви хочете купити сітки для фіксації вантажу за оптимальною ціною.

Якщо ж вам складно визначитися, на якому продукті зупинити свій вибір, то достатньо порівняти відібрані сітки для фіксації вантажу за всіма параметрами. Для цього натисніть "Додати до порівняння" поряд з кожним товаром на сторінках каталогу. У правій частині екрана з'явиться список товарів для порівняння, в який можна додати або видалити товари. При натисканні на посилання "Порівняти" відкриється нова сторінка, на якій буде відображена порівняльна таблиця параметрів відібраних вами продуктів.

Порівнюючи ціни інтернет-магазинів на сітки для фіксації вантажу за допомогою нашого каталогу ви завжди залишитеся задоволені своїми покупками та заощадите час!

THULE SkiClick Full Size Bag 7295 (TH-7295)

0 голосів
Середня ціна: 1 119 грн.

Thule SkiClick Full Size Bag 7295- Чехол Тонкая сумка для лыж для защиты вашего снаряжения. Имеются двойные молнии для использования вместе с Thule SkiClick 7291. Удобная переноска с регулируемым ремнем для ношения через плечо. Тонкий материал складывается в небольшую упаковку на время хранения.

HAPRO Roof Box Cover L 29778 HP 29778

0 голосів
Середня ціна: 1 000 грн.

Hapro Roof Box Cover L 29778 HP 29778 - чехол для бокса Подходит для боксов Hapro Zenith 6.6, Hapro Traxer 4.6, Hapro Traxer 5.6, Hapro Traxer 6.2, Hapro Traxer 6.6, Hapro Carver II 6.5.

HAPRO Roof Box Cover XL 29779 HP 29779

0 голосів
Середня ціна: 1 000 грн.

Hapro Roof Box Cover XL 29779 HP 29779 - чехол для бокса Подходит для боксов Hapro Zenith 8.6, Hapro Traxer 8.6

Whispbar WH CK627

0 голосів
Середня ціна: 500 грн.

Whispbar WH CK627 - Чехол для велокрепления Чехол для велокрепления Whispbar Cykell CK627 Cover

PERUZZO PZ 300-SH

0 голосів
Середня ціна: 300 грн.

Peruzzo Trail Angel Carry Bag PZ 300-SH - Чехол для хранения Чехол для хранения устройства буксировки детского велосипеда